בניית אתרי וורדפרס בהוד השרון - Nature Studio מיתוג עסקי ושיווק

בניית אתרי וורדפרס בהוד השרון

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

ראשי פרקים

לאחרונה יש תופעה מעניינת, עסקים רבים נוהרים לדיגיטל. לפני תקופת הקורונה עיקר העבודה של הסטודיו היה מיתוג עסקים. אולם היום אנו מקבלים עבודות בעיקר מתחום עיצוב ובניית אתרי וורדפרס. הסיבה פשוטה, אי אפשר לקיים מגע בין אישי ועסקים נאלצים לעבור לשירותים דיגיטלים.

פרוייקט עיצוב ובניית אתר וורדפרס בהוד השרון - פיין הום

ארצה להפנות את מאמר זה לאתר חנות מושטת פלטפורמת וורדפרס של עסק חדש בהוד השרון. העסק מוכר אקססוריז לחללי הבית והמשרד ומטרתו היחידה היא לאפשר ללקוחות לעצב את הבית שלהם במחירים נוחים. כמובן שבזמן שאין אפשרות לקיים מרחק חברתי בשטחים קטנים פיין הום עברו לעולם הדיגיטלי.

הסטודיו התבקש לעצב ולבנות אתר וורדפרס, בתחילת העבודה ביצענו שיחה ארוכה על יעדי האתר, קהל יעדו, דרכי שיווק, מילות מפתח, ועוד… הפגישה כמובן התקיימה בהוד השרון. כך שהמענה המהיר של שני הצצדים קידם את בניית האתר ואיפשר להקדמתו תוך לא פחות מ- 10 ימים.

האתר עוצב במיוחד עבור פיין הום, כך שחווית המשתמש מותאמת במיוחד לשפת המותג של חברה זו. העיצוב נקי עם צבע לבן המעורר תחושה של חדשנות. בנוסף הקו העיצובי מאד מאד מזמין ומאפשר גלישה נוחה ומהירה באתר. האתר הוא אתר חנות, אתר איקומרס כלומר אתר שמאפשר רכישה אינטרנטית למוצרים. לאתרים אלו ישנה מערכת לניהול הזמנות ותוכן.

ניהול המערכת ותוספי שיווק וליקוט נתונים

בנוסף לעיצוב ובניית האתר של פיין הום, התקנו מספר תוספים המאפשרים ליקוט נתונים ושיפור ביצועי יחס המרה לקניית מוצרים. תוספים כמו: גוגל אנליטיקס, גוגל סארץ' קונסול, סמארט לוק, מיילצ'ימפ ועוד… כך עופרה בעלת העסק יכולה לנתח את הנתונים ולהבין מהיכן מגיעים הלקוחות לאתר שלה, האם הם מרוצים ממשק המשתמש של האתר שלה ועוד המון פרמטרים אשר עוזרים בניהול העסק.

כחלק בלתי נפרד מעיצוב ובניית אתר חנות(woocommerce) הדרכה לשימוש האתר היא חלק בלתי נפרד מתהליך העבודה. כחלק מהשירות הסטודיו מבצע הדרכה על שימוש באתר, בממשקי הניהול שלו וכמובן בדרכי השיווק הרצויות לאתר זה. הרי המטרה היא להגיע למספר מכירות הגבוה ביותר. ללא הדרכה זאת קשה מאד לבעלי העסקים לנהל את העסק שלהם כך שגם השירות נפגע.

חווית המשתמש באתר

הפרט החשוב ביותר באתר וורדפרס המיועד למכירת מוצרים, הוא חווית הקנייה של המשתמש. באתר זה חווית הקנייה נקייה וקלה. סדר הפעולות לקנייה באתר זה: הוספת מוצר לסל, ניהול עגלת קניות (הוספה או הסרה של מוצרים), מעבר לקופה (בחירת שיטת משלוח – איסוף מהוד השרון, או משלוח), תשלום, וכמובן קבלת המוצר לאחר מספר ימי עסקים.

אתר חנות זה הוא אחד מהאתרים הקלים והנוחים ביותר אליהם תגיעו. תוכלו לקבל השראה רבה מהאתר:

https://fine-home.co.il/

במידה ותרצו להמשיך לקרוא על עיצוב ובניית אתר וורדפרס אמליץ לכם לבקר בדף הבא:

בניית אתר וורדפרס

 

צור קשר!

יעניינו אתכם:

דילוג לתוכן