דפי נחיתה ככלי לשיווק המותג שלנו - Nature Studio מיתוג עסקי ושיווק

דפי נחיתה ככלי לשיווק המותג שלנו

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

ראשי פרקים

דף נחיתה – "דף נחיתה הוא דף אינטרנט יחיד המוקם ברוב המקרים על מנת שיגיעו אליו מקישור של פרסומים שונים כגון באנרים וקישורים, או על ידי הפנייה מחומר פרסומי מודפס או משודר כזה או אחר."

עיצוב דף נחיתה על פי השפה העיצובית של המותג

כאשר אנו מעצבים את דף הנחיתה על פי הקו המנחה של המותג שלנו אנו יכולים ליצור זכרון תודעתי בלקוחות שלנו. מה זה אומר? פשוט מאד! כאשר הלקוחות שלנו יבחינו בלוגו שלנו או בשפה העיצובית של המותג שלנו הם יוכלו לקשר אותנו עם הדף נחיתה שלנו.

דמיינו לעצמכם שהיינו יוצרים דף נחיתה עם עיצוב שונה משמעותית מעיצוב הלוגו שלנו, מוזר נכון? כך על ידי שמירת קו מנחה אנחנו יכולים להבטיח שסיטואציות כאלה לא יקרו, והלקוחות שלנו יזהו את המותג שלנו.

כמובן שהמקרה יכול לעבוד גם בדרך ההפוכה, כלומר במידה ולקוחות מכירים את הקו העיצובי של המותג שלנו הם יוכלו לזהות שדף נחיתה מסויים הוא דף נחיתה שלנו רק על ידי העיצוב שלו. כל עסק שואף להגיע לסיטואציה כזו, הלקוח יוכל לדעת שמדובר בדף על תחום מסוים מחברה שהוא מכיר ויהיה ללקוח הרבה יותר קל לקבל החלטה לגבי רכישת מוצר או קשר אתנו.

האם היעד העיקרי של דף נחיתה הוא שיווק המותג?

התשובה היא חד משמעית לא, היעד העיקרי של כל דפי הנחיתה הוא מכירת מוצר מסוים או יצירת לידים. כאשר אנו מעצבים ובונים דפי נחיתה המטרה העיקרית שלהם היא ליצר קשר עם לקוחות, וכמובן רווח עסקי בשבילנו. כמובן שתוך כדי השגת המטרה העיקרית אנו מקבלים כלי אדיר לקידום העסק ומיתוג החברה שלנו.

הופעת הלוגו, תכנים שיווקיים שלנו וכמובן שפה עיצובית המלווה אותנו יוצרים בראש הלקוחות שלנו תחושה של אמינות ובטחון לקיים אתנו עסקים. כמובן שמיתוג העסק שלנו חייב להיעזר בתכנים נוספים פרט לדף הנחיתה, אך תהליך כזה הוא תהליך לתווך ארוך וכל פיסה שאנו מוסיפים בדרך תשמש אותנו בעתיד.

על מה חשוב לשים דגש בבניית ועיצוב דף נחיתה

אז כמו שהוזכר במאמר זה הדגש העיקרי שלנו הוא יצירת קשר עם לקוח ומכירת מוצר או שירות מסוים, וכדי לייצר פעולה כזאת אנו משתמשים בעזרים ליצירת פעולות כגון: לחצנים חזותיים המניעים לפעולה, טפסי מילוי פרטים, פישוט על המוצר, וכמובן עיצובים גרפים מסוימים אשר יניעו את הלקוחות שלנו ליצור קשר עם החברה שלנו.

צור קשר!

יעניינו אתכם:

דילוג לתוכן