הגדלת הכנסה לעסק שלנו על ידי בניית אתר תדמיתי - Nature Studio מיתוג עסקי ושיווק

הגדלת הכנסה לעסק שלנו על ידי בניית אתר תדמיתי

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

ראשי פרקים

כיום אבן היסוד לעסק מוצלח היא נראות דיגיטלית יוצאת דופן. על ידי חשיפה אינטרנטית טובה נוכל להגיע לכמות גדולה יותר של לקוחות בזמן קצר יותר בהשוואה לשיווק פיזי. כזה שאנחנו באמת רואים ברחובות, כן כן גם שיווק כזה ישנו היום... אבל אנחנו לא נשוחח עליו היום. היום נקדיש את כל זמננו לשיווק הדיגיטלי.

אז איך בניית אתר תדמיתי תועיל לשיווק הדיגיטלי שלנו?

התשובה כמובן פשוטה, יהיה לנו נכס אינטרנטי שדרכו נוכל לרכוש לקוחות חדשים. חשוב להבין שעל ידי בניית אתר תדמיתי נוכל להגיע לא רק ללקוחות באזור מגורינו אלה ללקוחות חדשים במקומות חדשים וכך לפתוח לנו דלתות באזורי שיווק חדשים.

לדוגמה – נניח שאני תופרת שמלות באיכות גבוה והלקוחות באזור שלי מאד אוהבים את המוצרים שלי. אבל אני רוצה מיתוג עסקי אמתי. כמובן יש לי שפה עיצובית אבל עדיין רק לקוחות באזור שלי מגיעים אלי ואני לא מצליחה לגדול… במידה ואפתח אתר תדמיתי אוכל לשווק את המוצרים שלי לכל אדם עם חיבור אינטרנטי, והיום באופן אירוני מעטים האנשים שאין ברשותם חיבור שכזה…

כלומר על ידי בניית אתר תדמיתי נוכל להגדיל את זרועות השיווק שלנו וליצור שיווק דיגיטלי טוב יותר. כמובן שגם השפה העיצובית והמיתוג העסקי ישמחו מבניית האתר, הרי פתאום יש מקום נוסף שאנו מוסיפים אליו את המותג שלנו ועוזרים לו לביסוס טוב יותר!

איך בפועל זה עובד?

עיצוב בנייה ואחסון של אתר תדמיתי תעלה לכם בין 100 ל- 500 שקלים בחודש.
ניהול שיווק דיגיטלי יעלה לכם בין 1,000 שקלים ל- 4,000 שקלים.

כאן נכנס לתמונה יכולת המכירה ועלות השירות שלכם. אנו עיצבנו ובנינו אתרים לעשרות לקוחות מרוצים אשר מניבים כסף רב מעבודתנו. הם יודעים איך למכור ולתמחר.

מצד שני ישנם לקוחות שונים אשר מקבלים שיחות טלפון רבות אך אינם יודעים איך לתמחר ולמכור את המוצר שלהם…

אנו מציעים מגוון מסלולים לגדלים שונים של עסקים, שיניבו לכם שיחות טלפון, ולידים רבים, אם אתם יודעים איך לתמחר ולמכור את המוצרים שלכם צרו איתנו קשר כי מחכה לנו דרך נפלאה ביחד 🙂

052-302-1997

צור קשר!

יעניינו אתכם:

מהו מותג? סימן שאלה

מהו מותג?

אז השרשנו כבר בשפה שלנו את המילה מותג, אבל מה זה באמת אומר? מה זה

Read More »
דילוג לתוכן