הדגמת תהליך עיצוב לוגו ללקוח - Nature Studio מיתוג עסקי ושיווק

הדגמת תהליך עיצוב לוגו ללקוח

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

ראשי פרקים

כמו שהסברנו במאמרים הקודמים בבלוג תהליך עיצוב לוגו הוא תהליך משמעותי ובעל השפעות ארוכות טווח על העסק שלנו. עובדה זאת מחייבת אותנו להתייחס במלוא הרצינות לתהליך זה, אותו קו עיצובי אותו אנו נייצר בתחילת דרכנו הוא שיסלול את הדרך למיתוג העסק שלנו.

בכמה מאמרים הבאים ארצה להתמקד באחד מתהליך מיתוג אליהם אני עובד.
ארצה להדגים איך הנקודות והטיפים אותם הזכרתי במאמרים באים לידי ביטוי מול לקוח.
תהליך המיתוג אליו נדבר הוא תהליך מיתוג למדריך טיולים וחווית שטח – נועם טוקר.

בשיחת האפיון של העסק פתחתי בשאלות מכוונות אשר יעזרו לי להבין את ייחוד העסק על פני עסקים אחרים בזירת העסקים. במידה והעסק אותו אתם ממתגים או מעצבים לו לוגו אינו שונה בהרבה מעסקים אחרים דומים המלצתי היא:

כוונו לפן האישי, כאשר אנו מעצבים לוגו אנו רוצים להעביר תחושה מסוימת או רגש מסוים אותו העסק מעביר ללקחותיו, במקרים מסוימים התחושה תהיה יוקרה וביטחון, ובמקרים אחרים התחושה אותה נרצה להעביר תהיה משפחתיות וקבלת השונה.

הפרט החשוב ביותר בתהליך מיתוג הוא אפיון העסק.

בשיחה שלי עם נועם היה לי חשוב להסתכל צעד אחד קדימה ולהבין מה השימושים ללוגו – האם אנו נוכל להגיע ללקוחות על ידי אתר, שיווק ברשתות החברתיות, או שהשימוש המיועד הוא בכלל מתחום אחר, וידוא למשל. לאחר שיחה ארוכה הבנו שתהליך העיצוב והמיתוג צריך להתמקד בשני חזיתות עיקריות. הראשונה – מיתוג העסק ונכסיו – אינסטגרם, פייסבוק, וכמובן ניירת, חשבוניות וכדומה.

ולאחר מכן עיצוב ובניית דף נחיתה אשר יכלול הסבר מפורט על אותם שירותים שהעסק נותן. לאחר עיצוב ובניית דף נחיתה זה נוכל לשווק את נועם ברשתות החברתיות ולהפנות לקוחות פוטנציאלים לדף הנחיתה וכך ליצור לידים עתידיים אשר יהפכו ללקוחות בעתיד.

Tshirt mockup logo example

צור קשר!

יעניינו אתכם:

עיצוב לוגו אישי - תמונה ראשית

עיצוב לוגו אישי

עיצוב לוגו אישי כיום ישנה תחרות רבה במשק, ישנם המון חברות ועובדים עצמאים בתחומים דומים

Read More »
דילוג לתוכן