כמה עולה אתר וורדפרס? - Nature Studio מיתוג עסקי ושיווק

כמה עולה אתר וורדפרס?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

ראשי פרקים

היום כחלק ממשבר הקורונה עסקים רבים עוברים לעולם הדיגיטלי. במאמר אענה על שאלה שנשאלת הרבה בעת האחרונה. כמה עולה אתר וורדפרס? כמובן שישנם סוגים רבים של אתרי וורדפרס, אתרים תדמיתיים, אתרי סכר, ואיך אפשר לשכוח את חברנו הבלוגרים שדואגים לעדכן אותנו באופן שותף מחיי היום יום שלהם…

במה תלוי המחיר לאתר וורדפרס?

מחיר אתר וורדפרס תלוי בגורמים הבאים: אחסון האתר, אופיו של האתר(אתר שכר, תדמיתי, בלוג, וכדומה), עיצוב האתר, תוכנו של האתר(האם כותב תוכן מעורב בתהליך?), יעילותו של האתר בדירוג מנועי חיפוש(SEO), זמן ההדרכה לאחר בניית האתר ועוד…

לכל אחד מפרמטרים אלה יש המון דגשים קטנים שצריך לשים לב אליהם. כאשר אתם נמצאים לקראת עיצוב ובניית אתר וורדפרס אמליץ לקחת את הזמן ולוודא שאיש המקצוע איתו אתם עובדים נותן לכם את כל הכלים שאתם צריכים לקבל בכדי לנהל ולהצליח להניב הכנסות דרך האתר החדש.

כמה עולה אתר וורדפרס תדמיתי?

אתר וורדפרס תדמיתי בדרך כלל זול יותר מאתרי שכר, מחירו נע בדרך כלל בין 1,500 ל- 6,700₪ מחיר אתר וורדפרס תדמיתי יכול להגיע גם עשרות אלפי שקלים. כמו שהזכרנו מחיר זה תלוי במגוון רחב של גורמים וככל שהמוניטין של אנשי המקצוע אשר עובדים על האתר גבוה יותר כך גם מחירו יעלה בהתאם.

כאשר אנשי מקצוע עם מוניטין גבוה מעצבים ובונים לנו את האתר הסיכון שאנו לוקחים בעבודה עם אנשי מקצוע לא מקצועיים יורד, וכך המחיר עולה. עיצוב האתר ומיתוגו הם חלק בלתי נפרד מתהליך שיווק עסקי באינטרנט. כמו שאנו רוצים שיראו את העסק שלנו ברחוב עם שלטים ועיצובים אשר מושכים את העין גם בעולם הדיגיטלי ישנה תחרות רבה על הלקוחות.

כמה עולה אתר איקומרס (אתר שכר)?

מחיר אתרי איקומרס נע בדרך כלל בין 2,500 ל- 11,000. אתרי איקומרס נחשבים כמוצר היקר בעולם אתרי הוורדפרס, תוצאה זאת נגמרת בגלל העבודה הרבה המושקעת בבניית אתר איקומרס. העבודה הרבה נובעת מריבוי מוצרים ועיצוב דפים נוספים לעגת הקניות, מערכת הסליקה, תפריט מוצרים ועוד…

הדבר החשוב ביותר בבניית אתר איקומרס הוא נוחות הקנייה, בדרך כלל אתרים אלה ישמשו אותנו ככלי קצה לשיווק המוצר, כך שהתכונה החשובה ביותר באתר מסוג כזה היא נוחות הקנייה. בתהליך עיצוב ובניית אתר איקומרס חשוב לשים לב שהמחיר תואם את נוחות השימוש באתר.

כמה עולה אחסון לאתר?

כיום ישנם חברות רבות אשר נותנות שירותי אחסון ובניית אתרי וורדפרס, מכן גם שהמכיר לאחסון אתר וורדפרס נמוך משמעותית בהשוואה לשנים עברו. מחיר אחסון אתר נע בדרך כלל בין 10 ל- 20 שקלים בחודש. מחיר זה הוא לחבילות ל3 שנים בדרך כלל. ככל שהתקופה שאנו מאחסנים בה את האתר קטנה יותר כך המחיר עולה בהתאם.

האם מחיר זה כדאי לעסק שלי?

כמו בכל עסק אנו צריכים להיות עם היד על הדופק, במידה ואנו רואים שהשיווק שאנו עושים יקר מדי אנו צריכים לשנות את תוכנו או המלל שלו בהתאם. במידה והמוצר שלנו טוב ואנו משווקים בצורה נכונה תווך המחירים לעיצוב ובניית אתרי וורדפרס משתלם.

צור קשר!

יעניינו אתכם:

עיצוב לוגו אישי - תמונה ראשית

עיצוב לוגו אישי

עיצוב לוגו אישי כיום ישנה תחרות רבה במשק, ישנם המון חברות ועובדים עצמאים בתחומים דומים

Read More »
דילוג לתוכן