מיתוג ובניית אתר Cheese Story - Nature Studio מיתוג עסקי ושיווק

מיתוג עסקי ובניית אתר - Cheese Story

בפרוייקט זה מיתגנו חברה לייבוא גבינות מרחבי העולם. הדגש העיקרי בפרוייקט היה יצירת קו עיצובי אשר יתן תחושה של איכות וכוח מותג. כמובן שהמוצר הראשון עליו עבדנו ביחד עם אתי (מנהלת השיווק בחברה) היה עיצוב הלוגו. תחילה עיצבנו שני סקיצות מעולמות שונים, כך ששי ושאר שותפי החברה יכלו להחליט מהו הקו העיצובי איתו הם יותר מתחברים.

הלוגו הימני –
מייצג את ייבוא הגבינות מרחבי העולם, השתמשנו בכדור פורח בשל היותו מוטרות לבעלי מעמד גבוה, כך הדגשנו את איכות הגבינות. הקו העיצובי מאד נקי ומאפשר לשפה העיצובית המון קוים להתפתח אליהם.

הלוגו השמאלי (הנבחר) –
מייצג את התהליך אותו הגבינות עוברות בדרך עד שמגיעות לפתח בית הלקוח. כלומר לוגו זה מאד תומך בשם החברה – סיפור הגבינות. הלוגו בצבע חזק של יין אדום אשר מתכתב בצורה טובה מאד עם עולם הגבינות ונותן אפשרות למותג להבנות כמותג יוקרה.

לא עבר

cheese story logo branding

עבר

מיתוג ובניית אתר Cheese Story
Cheese Story עיצוב לוגו ומיתוג

עיצוב ובניית אתר וורדפרס ייחודי

תהליך האפיון לאתר זה היה מעניין, מצד אחד הלקוחות רוצים לעצב ולבנות אתר בכדי למכור מוצרים בארץ, ומצד שני הם רוצים להציג כוח קנייה ומכירה גדול כלפי יצרני גבינות רונים בעולם. לאחר מספר שיחות ארוכות על אפיון האתר הוחלט לעצב ולבנות אתר שתי שפות, הראשונה עברית כמובן בכדי למכור את המוצרים המיובאים בארץ. והשנייה אנגלית – בכדי לאפשר ליצרני הגבינות להבין את גודל העסק אשר רוצה לעבוד איתם.

בנוסף לאפיון הבסיסי לשני השפות הוחלט שהאתר באנגלית ידגיש את כוח המכירה, בעוד שהאתר בעברית ידגיש את איכות המוצרים המיובאים.

עיצוב אתר זה כולל בתוכו מערכת מיוחדת להוספת תכנים, כלומר כאשר בעלי העסק רוצים להוסיף עוד חברה או מוצרים שונים הם יכולים לעשות זאת על ידי מילוי טופס פשוט, והעיצוב והמוצרים נוצרים אוטמטית.

אפיון האתר ועיצובו הם חלק חשוב מאד בבניית האתר, במידה והאפיון לא מתבצע בצורה נכונה האתר יכול להבנות ללא כל אפשרות לייצר לידים רלוונטים לבעלי האתר.

עיצוב ובניית אתר וורדפרס CHEESE STORY

מיתוג עסקי לחברה ועיצוב שפה עיצובית

תהליך עיצוב המוצרים הנלווים בוצע לאחר בניית האתר, עובדה זאת הקלה על הסטודיו במהירות ייצירת המוצרים הנלווים אשר תומכים בלוגו ויוצרים שפה עיצובית אחידה. השפה העיצובית מאפשר מיתוג עסקי מוצלח על ידי שימוש עקבי, קוים נקיים והכי חשוב – מסר ברור.

עיצבנו כרטיס ביקור ופולדר אשר בתוכו ישב קטלוג הגבינות המיובות מהמדינות ברחבי העולם. כך סוכני המכירות קיבלו מספר רב של כלי עזר למכירת הגבינות למעדניות ברחבי הארץ. אתר, שפה עיצובית אחידה, כרטיס ביקור, פולדר עם קטלוג הגבינות.

הדמייה כרטיס ביקור CHEESE STORY
CHEESE STORY מיתוג
הדמייה כרטיס ביקור CHEESE STORY2
אנימציה ללוגו CHEESE STORY
דילוג לתוכן