מיתוג עסקים קטנים - Nature Studio מיתוג עסקי ושיווק

מיתוג עסקים קטנים

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

ראשי פרקים

מיתוג לעסקים קטנים נהיה נפוץ מאד בעשור האחרון. עם ההתקדמות הטכנולוגית עולם המיתוג והעיצוב הגרפי משפיע יותר ויותר על העסקים הקטנים. הסיבה היא פשוטה, יותר ויותר אנשים ועסקים קטנים וגדולים משתמשים בדיגיטל והתחרות על הלקוחות גדלה.

כך חברות מתחילות להשקיע יותר בשפה הוויזואלית של המותג, עיצוב הלוגו נהיה מוצר בסיסי לכל חברה והתהליך עוד רחוק מלהגיע למיתוג מושלם.

כמובן שבעלי החברות הגדולות יכולים להזרים תקציבים גדולים למיתוג ושיווק בכדי לנצח את המתחרים שלהם – עסקים קטנים, פרילנסרים, ואפילו חברות גדולות אחרות.

לעצמאים ולעסקים הקטנים לא נותרה בררה אלה להיכנס לעולם המיתוג והשיווק וליצור שפה עיצובית משלהם בכדי להטבלת.

על מה חשוב לשים דגש במיתוג לעסקים קטנים?

עיצוב לוגו ומיתוג לעסקים קטנים לא שונה הרבה מתהליך לחברות גדולות. הרי אבן היסוד המובילה אותנו היא נראות ויזואלית ותקשורת של המותג עם הלקוח. אז מה כן שונה?

כאשר אנו מתחילים תהליך מיתוג לעסקים קטנים חשוב לנו לשים דגש על פרקטיקה בעתיד. כלומר האם אותו בעל עסק קטן יוכל להשתמש בלוגו ובשפה העיצובית שבנינו באופן עצמאי, או שיאלץ להיעזר במעצב גרפי בהמשך הדרך למיתוג העסק?

מיכון שבעלי עסקים קטנים לא יכולים להשקיע המון בעיצוב גרפי ומיתוג העסק אנו חייבים לתת להם אפשרות למיתוג זול. על ידי עיצוב לוגו פשוט ושפה עיצובית אשר מאפשרת ללקוח לייצר תכנים באופן עצמאי אנו מנגישים את המיתוג לעסקים קטנים וסוללים דרך לשיווק עסקי מוצלח.

מיתוג עסקי לעסק שלך – לא כל כך פשוט אבל גם לא בעיה 🙂

היום משרדי הפרסום גובים סכומים גבוהים במיוחד למיתוג עסקי. אבל יש לנו חדשות טובות בשבילכם! בכדי לייצר מיתוג מנצח אתם צריכים לשים דגש על השפה העיצובית שלכם, כלומר במידה ותהליך העיצוב הראשוני שתבצעו יהיה ברמה גבוה תוכלו ללכת בעקבותיו בכדי לייצר שיווק רווחי. עיצוב הלוגו והשפה המתלווה אליו חייבים להיות מעל המצופה בכדי להתחיל את שיווק העסק בצורה הנכונה!

רוצים לשמוע עוד על תהליכי מיתוג ועיצוב גרפי?

עקבו אחר הבלוג שלנו, והירשמו לניוזלטר שלנו:

צור קשר!

יעניינו אתכם:

דילוג לתוכן