מיתוג מוצרים לעסק - Nature Studio מיתוג עסקי ושיווק

מיתוג מוצרים לעסק

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

ראשי פרקים

מיתוג מוצרים לעסק הפך להיות אחד מהכלים החשובים ביותר במיתוג עסקים כיום. הסיבה פשוטה כאשר אנו מעצבים לוגו לעסק חדש אנו יוצרים רק את תמונת הפרופיל של אותו עסק. תמונת פרופיל זאת נותנת ללקוחות רק הצצה במה עוסק העסק. בכדי לייצר שפה עיצובית אשר תניב לקוחות לעסק ותעזור בשיווק בעתיד אנו חייבים לעצב מוצרים נוספים אשר ימתגו את העסק שלנו.

מיתוג מוצרים לעסק - דוגמה להמחשה

אבקש ממכם לדמיין שעל כל מוצרי קוקה קולה אין צבע או צורות אלה רק את הלוגו..
בקשה זאת כמעת בלתי הגיונית, אנו רגילים כל כך לראות את העסקים הגדולים בעלי שפה עיצובית משמעותית שכאשר אנו חושבים על הלוגו השפה העיצובית של אותו מותג מתווספת לדמיון שלנו.

בדיוק כמו דוגמה זאת המטרה של כל עסק היא לייצר כמות גדולה של מוצרים אשר יטביעו את השפה העיצובית שלו. איך עושים זאת?

בקלות! בכל פעם שיש לנו צורך ב"מוצר" חדש לעסק אנו ניגש לתהליך מיתוג מוצרים לעסק. בתהליך זה נחליט על השפה העיצובית שתתלווה ללוגו שלנו וכך נוכל לבנות מיתוג עסקי מנצח!

איזה מוצרים אנו צריכים למתג בעסק שלנו?

אין תשובה חד משמעית. לכל עסק יהיו כמות שונה ומוצרים שונים למתג. לדוגמה מספר המוצרים שפיצרייה תמתג יהיה שונה מאד ממספר המוצרים והמוצרים עצמם שמכון כושר ימתגו. כמו שעיצוב הלוגו בין עסקים שונה, כך גם סט המוצרים אותם העסקים מעצבים.

מיתוג מוצרים לעסק הוא תהליך פשוט, אך תהליך זה לוקח זמן…

עצת הזהב שלנו היא לא ל"רוץ" ולמתג כמות ענקית של מוצרים בפתיחת העסק שלכם. אלה כל פעם להוציא עוד שירות שהעסק נותן, ואתו למתג מוצר לעסק. כך תוכלו לחסוך בעלויות ולמתג את העסק שלכם לתווך ארוך.

בנוסף כאשר תוציאו מוצרים חדשים לאורך פרקי זמן ארוכים הלקוחות יוכלו להתרגש כל פעם מחדש מהעיצוב והשפה העיצובית הנבנית לעסק שלכם וכך תוכלו ליצור תחושה של אמינות בקרב לקוחותיכם.

טיפ עיצובי למיתוג מוצרים לעסק

עצתי בנושא היא כזאת:
חשבו על השפה עיצובית שלכם באופן רחב ככל הניתן. בנו תוצרים ויזואלים קטנים מהם תוכלו לעצב מוצרים גדולים. לדוגמה, קונספט של קוים, קונספט עיגולים… וכדומה… על ידי יצירת קונספטים תוכלו לשכפל את השפה העיצובית על פני מספר רחב של מוצרים וכך ליצור נראות מושכת לעסק שלכם.

צור קשר!

יעניינו אתכם:

עיצוב לוגו אישי - תמונה ראשית

עיצוב לוגו אישי

עיצוב לוגו אישי כיום ישנה תחרות רבה במשק, ישנם המון חברות ועובדים עצמאים בתחומים דומים

Read More »
מהו מותג? סימן שאלה

מהו מותג?

אז השרשנו כבר בשפה שלנו את המילה מותג, אבל מה זה באמת אומר? מה זה

Read More »
דילוג לתוכן