מיתוג עסקי נכון – 4 טיפים שיגדילו לכם את כמות הלקוחות בעשרות אחוזים! - Nature Studio מיתוג עסקי ושיווק

מיתוג עסקי נכון – 4 טיפים שיגדילו לכם את כמות הלקוחות בעשרות אחוזים!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

ראשי פרקים

לכל עסק יש צורך במיתוג עסקי, אבל מה הדרך הנכונה לבצע אותו? נתחיל בכך שאין תשובה אחת נכונה, או שמה צריך להגיד שיש הרבה יותר מתשובה אחד. הסיבה לכך היא פשוטה, אנו חיים בעולם בתנועה, דינמי ונושם. כך שלכל עסק יש כמה וכמה דרכים מצוינות להגיע לתוצאה של מיתוג עסקי מוצלח! אז איפה מתחילים? רכזנו עבורכם 4 טיפים שווים למיתוג עסקי מוצלח. טיפים אלה מאד כללים כך שכל עסק יוכל ליישם אותם ממש מהיום!

  1. מיתוג עסקי כמסר ללקוח
  2. שיווק עם שפה עיצובית אחידה
  3. צאו מהקופסא – מותר אפילו להשתגע קצת 😉
  4. שמרו על הלקוחות – לתת להם לברוח זה פשוט בזבוב.

1. מיתוג עסקי כמסר ללקוח

חשוב לזכור שמטרתו של מיתוג עסקי היא ברורה – בידול העסק שלנו מעסקים אחרים. כלומר יצירת זיהוי מידי וקישור עם העסק שלנו. מיתוג העסק שלנו חייב לעלות בקנה אחד עם המסרים אותם אנו רוצים להעביר. לדוגמה – במידה ואנו פותחים עסק לשיפוצים וקהל היעד שלנו הוא משפחות, השפה העיצובית הטובה ביותר לעסק זה תיהיה שפה עיצובית חמה המעבירה מסרים של בית ואכפתיות. כך נוכל לענות על הדרישות שקהל היעד שלנו מחפש מאיש שיפוצים. בנוסף על ידי יצירת שפה עיצובית אחידה אנו מתחילים בתהליך מיתוג עסקי מוצלח.

2. שיווק עם שפה עיצובית אחידה

הכלל החשוב ביותר במיתוג עסקי הוא אחידות. רק על ידי אחידות נצליח לשמר את הקו העיצובי של החברה ולהטמיע את התודעה בקרב הלקוחות שלנו. בדרך זו נוכל להבטיח הטמעה אמתית של השפה העיצובית שלנו, הרי בכדי ליצור השפעה גדולה אנו חייבים לבצע פעולות סדירות לטווח רחוק. היעזרו במעצב הגרפי שלכם בכדי ליצור שפה עיצובית אחידה שתאפשר לכם לפעול ולעצב באופן עצמאי את התכנים שלכם. על ידי כך תוכלו לחסוך סכום כסף רב וכמובן ליעל את הליך העבודה העסקי שלכם. כלל זה חשוב ביותר למיתוג עסקים חדשים מיכון שבתחילת הדרך תוכלו לשים דגש חשוב על נראות החברה, עיצוב הלוגו, וכמובן המוצרים הנוספים המתלווים לשירותים שלכם.

3. צאו מהקופסא – מותר אפילו להשתגע קצת 😉

בכדי לייצר עניין באנשים בטווח הקצר, ולאחר מכן להשיג מיתוג עסקי לטווח הארוך אנו חייבים למשוך את צומת ליבם אלינו, והכי קל לבצע זאת על ידי תכנים לא שגרתיים. חשבו על הבעיות האמתיות של הלקוחות שלכם ומצאו דרך יצירתית להציג אותם עם השפה העיצובית של המותג שלכם. כך תוכלו לזכות בצומת לב רבה של הלקוחות ולהבטיח מיתוג עסקי איכותי בעתיד. במידה ואתם לא מצליחים לייצר תכנים כאלו אנו ממליצים להסתכל על מיתוג עסקי של חברות מובילות, שיווק ברשתות החברתיות, לחקור, לקרוא על האלמנטים הבסיסיים של קופי רייטינג וכמובן לבחון שוב מהם הבעיות האמתיות של הלקוחות שלכם.

4. שמרו על הלקוחות – לתת להם לברוח זה פשוט בזבוב.

אנו יותר ממליצים להשתמש בלקוחות שלכם בכדי לייצר מיתוג עסקי איכותי. כל אחד ואחד מהלקוחות שלכם הוא שגריר במידה והשירות שאתם נותנים איכותי והלקוחות מרוצים שגרירים אלה יכולים לעשות עבודת קודש לעסק שלכם ולשווק אותו! כן כן לשווק אותו, אפילו בלי שהם יודעים. איך גורמים להם לשווק את העסק שלנו מבלי ידיעתם? פשוט מאד, גורמים להם להגיע עם חברים, מכרים, משפחה וכמובן מייצרים עבורם את התכנים אליהם נרצה שנדבר. לדוגמה – דמיינו שאתם בעלי מאפייה איכותית במרכז העיר, המיתוג עובד, אבל אתם רוצים יותר! מינוף הלקוחות הקיימים על ידי דיוור לקוחות מתמידים, מועדון חברות ופרסומות שמיועדות למשפחות שקונות אצלכם יכול להגדיל באופן משמעותי את אחוז המכירה שלכם.

לסיכום - מיתוג עסקי הוא נתח גדול מאד בשאלה פשוטה – האם העסק הזה טוב?

שמרו על המיתוג העסקי שלכם ברמה גבוה, ישמו את הדגשים מהמאמר ותראו איך כמות הלקוחות גדלה! שימו לב לא לפול בדרך, מיתוג עסקי הוא תהליך ארוך טווח, לפעמים מיתוג עסקי מוצלח נבנה לאורך שנים!

צור קשר!

יעניינו אתכם:

דילוג לתוכן