מיתוג עסק חדש - Nature Studio מיתוג עסקי ושיווק

מיתוג עסק חדש

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

ראשי פרקים

מיתוג עסק חדש זאת עבודה לא פשוטה, במיוחד בשל העובדה שבשלבי פתיחת העסק ישנם הוצאות רבות. אז האם באמת כדי להשקיע בעיצוב הלוגו ומיתוג העסק? הרי אנחנו יכולים להשקיע את הכסף ישירות בפרסום ולהשיג כך לקוחות… ? בעולם ככלל ובישראל בפרט בעלי עסקים חדשים מעדיפים להשקיע את הכסף בשיווק ופרסום, אך לא תמיד שמים דגש על עיצוב הלוגו ומיתוג העסק בצורה נכונה. אנסה לפרוט כמה טיפים שיעזרו לכם לעשות את הבחירה הנכונה במיתוג העסק החדש שלכם.

לא להתפשר במיתוג העסק

מיתוג עסק חדש הוא תהליך הכנה של אבן היסוד של העסק שלנו. אבקש שתדמיינו שוק עם המון בעלי עסקים וסוכרים שונים, לכל אחד יש את הצבע שלו, לאחד אדום כהה, לאחד כחול בהיר, ועוד ועוד עסקים עם גוונים שונים… ובאחת הסמטאות בשוק החליט המוכר לצייר ציור קטן עם צבע נוסף. ציור זה מוטבע על כל המוצרים אותם הוא מוכר, אתם ודאי יכולים לדמיין שאותו מוכר היה מוכר הרבה יותר משאר חבריו הסוכרים.

אם ננסה להשקיף את הסיפור על העסקים שלנו אנו נבין שעל ידי השקעה ראשונית של מיתוג העסק נוכל להניב תוצר יקר מפז – יצירת עניין על ידי שפה ויזואלית אשר תשפיע על לקוחות שאפילו לא מכירים את העסק שלנו. תהליך המיתוג צריך להסתיים בתוצר מושך עין אשר משאיר את הלקוחות שלכם עם סימני שאלה אשר יגרמו להם לשאול ולחקור אליכם.

Cheese Story עיצוב לוגו ומיתוג

מיתוג עסקי הוא כמו מרתון

נוכל ללמוד המון מחברינו המרתוניסטים – הם משקיעים את המאמצים לעורך זמן ומגיעים לתוצאות יוצאות דופן. אנו צריכים לשאוב את אותה תפיסה ולפעול באופן דומה, מיתוג עסקי לעסק חדש הוא תהליך של חודשים רבים, לפעמים אפילו שנים רבות… במידה ואנו נתייאש באמצע הדרך אנו לא נוכל לראות את הפסגה, וכך לא נגיע לתוצאה הרצויה.

אנו חייבים להמשיך להתמיד עם תהליך השיווק והמיתוג העסקי שלנו. בתחילת תהליך המיתוג נקבע את כללי היסוד לפיהם נתחיל במרוץ – עיצוב הלוגו, השפה העיצובית, עיצוב מוצרים, עיצוב אריזות וכדומה… ולאחר מכן נשמור על קצב קבוע שבו נפרסם את אותם מוצרים.

המון מתהליכי השיווק הם תהליכי שיווק "עקיפים" כלומר אנו לא רואים תוצאה ישירה של הפרסום. לדוגמה כאשר אנו מפרסמים בשיווק ממומן שרשתות החברתיות אנו יכולים להניב תודעה רחבה שעם הזמן תצור לקוחות חדשים.

אל תהססו ליצור איתנו קשר

צור קשר!

יעניינו אתכם:

ענו על כמה שאלות ונחזור אליכם בהקדם

(עד יום עסקים אחד)

או חייגו אלינו:

052-302-1997

דילוג לתוכן