משמעות מיתוג ושפה עיצובית נכונים על העסק שלנו. - Nature Studio מיתוג עסקי ושיווק

משמעות מיתוג ושפה עיצובית נכונים על העסק שלנו.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

ראשי פרקים

כולנו נסענו בערים הגדולות זאת לפעמים לא חוויה כל כך טובה בגלל כל הרעש והעומס בכבישים, אבל תמיד יש על מה הסתכל, לוגואים צצים בצדי הדרך. מודעות ופרסומים מעסקים שונים, ואפילו מסכי ענק שמקרינים סרטונים…

אז למה אני מפנה את צומת לבכם לכל אותם לוגואים ופרסומים שצצים?

אותם עיצובים מתקשרים אתנו חזותית כדי להפוך אותנו ללקוחות פוטנציאלים של העסקים המפרסמים. כמו כל שפה עיצוב שפה עיצובית ומיתוג העסק הם פרט בלתי נפרד מחיי העסק שלנו.

במידה ולא ננהג נכון ונדבר עם הלקוחות שלנו בשפה עיצובית קבוע, אנו לא נאפשר לעסק שלנו תהליך מיתוג נכון. הדוגמה הקלה ביותר היא השווה של מקרה זה בחברות הגדולות בעולם:
תתארו לכם שקוקה קולה תחליט יום אחד לא לעצב בשפה העיצובית שנבנתה במשך שנים ותשנה את עיצוב החברה ממוצר למוצר.
אנו בתור לקוחות אחרי תקופה מסוימת לא נוכל להבדיל מהו המוצר המשויך למותג.

יצירת שפה עיצובית משלכם

אז כמו שנאמר אנו חייבים לעצב את העסק בקו מנחה מסוים כדי ליצור שפה עיצובית משלנו, קו מנחה זה ילווה אותנו בהמשך וכך נוכל להשריש בלקוחות שלנו מתי הם רואים אותנו ומתי הם רואים עיצובים של חברות אחרות.

אם הנושא מעניין אתכם אמליץ בחום לבקר בדף 5 טיפים למיתוג עסקי נכון המרחיב על נושא השפה העיצובית ומיתוג העסק.

יצירת שפה עיצובית משלכם

עיצוב העסק שלכם חייב להמשיך מחוץ לקופסת המסך ישר אל העולם האמתי. כאשר לקוח מגיע לבית העסק לשכם אתם תרצו שהנראות והעיצוב יהיו תואמים את אותם ערכים ומסרים אותם אתם מעבירים במיתוג העסק שלכם.

בדרך כלל נשתמש בעזרים של עיצוב חללי עבודה ועיצוב פנים כדי לבסס את הערכים האלה ולהגדיל את השפעת מיתוג העסק על לקוחותינו. בגלל פרט זה כדי מאד להתחיל את עיצוב הלוגו והשפה העיצובית של העסק שלנו לפני בנייה או שיפוץ חללים הרלוונטיים לעבודה עם לקוחותינו.

האם מיתוג יכול להשפיע גם על העובדים שלנו?

מחקרים מראים שקבוצות עם תלבושת אחידה עובדים בצורה טובה יותר ביחד. כלומר עיצוב שפה עיצובית ויצירת קבוצה אחידה תאפשר לנו לשפר את ביצועי עובדנו באופן ישיר!
הכוונה היא לא להכריח את העובדים שלנו להגיע עם חולצה אחידה, אלה ליצור סביבה אחידה, לדוגמא:
עובדים במשרד מכירות טלפונית לא יעבדו עם חולצות זהות,
אבל המשרדים יראו דומה, והחלל יעוצב על פי העיצוב של החברה.

צור קשר!

יעניינו אתכם:

הגדלת ההכנסה על ידי אתר תדמיתי

הגדלת הכנסה לעסק שלנו על ידי בניית אתר תדמיתי

כיום אבן היסוד לעסק מוצלח היא נראות דיגיטלית יוצאת דופן. על ידי חשיפה אינטרנטית טובה נוכל להגיע לכמות גדולה יותר של לקוחות בזמן קצר יותר בהשוואה לשיווק פיזי. כזה שאנחנו באמת רואים ברחובות, כן כן גם שיווק כזה ישנו היום… אבל אנחנו לא נשוחח עליו היום. היום נקדיש את כל זמננו לשיווק הדיגיטלי.

Read More »
דילוג לתוכן