עיצוב אריזות – אל תתחילו לפני טיפים לתהליך נכון - Nature Studio מיתוג עסקי ושיווק

עיצוב אריזות – אל תתחילו לפני טיפים לתהליך נכון

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

ראשי פרקים

כולנו יודעים שהיום אחוז גדול מעולם הצרכנות מגיע ללקוחות הקצה באריזות ממותגות, אשר משאירות טעם של עוד. כמובן שכשהתחרות בשוק גדולה החברות פונות למעצבים, אשר יעזרו להם לנצח את המתחרים בדרך ויזואלית. לרוב העיצובים מושכים מאד ותופסים את עיניי העוברים ושבים ברשתות השיווק, דבר שכולנו מכירים…

יש כמה דרכים לוודא שעיצוב האריזות שלנו עונה על כל הדרישות לאריזה אפקטיבית!

עיצוב אריזה הוא צעד גדול במיתוג העסקי של החברה, אז איך עושים זאת בדרך נכונה?

במידה ואנו רוצים ליצור מיתוג עסקי נכון אנו נעבוד על פי השפה העיצובית של המלווה את הלוגו שלנו, בצורה דומה נעצב את האריזות שלנו. הלקוחות שלנו מכירים אותנו עם קו עיצובי מסוים וחשוב לשמור עליו גם בהפקות אריזות חדשות.

חושב להדגיש שעיצוב אריזות לחברה שלנו היא הזדמנות מיוחדת עבורנו לשנות את העיצוב השגרתי שלנו ולהתוות אלמנטים חדשים בעיצוב היום יומי של החברה. האריזות הממותגות עוזרות לנו להטמיע שינוי בצורה איטית ובטוחה.

עיצוב, הדמיות, דפוס, קשרים עם מעצבים, וכל מה שביניהם 😊

אז כמובן שהצעד הראשון בעיצוב אריזה הוא פנייה למעצב או מעצבת גרפית, בעל אופקים רחבים שיוכל או תוכל להוציא את כל המיץ המיוחד שיש למוצר שלנו כדי להטביע אותו לעד על האריזות שלנו. אחרי שאנחנו בטוחים, אבל ממש ממש בטוחים שהאריזה שלנו היא פשוט הדבר האמתי. האריזה מייצגת אותנו, ממתגת אותנו, וכמובן גורמת ללקוחות לקנות, אז, אבל רק אז נוכל לפנות לבית דפוס ולקבל הצעות מחיר שונות לביצוע ההפקה.

אבל רגע, איך נדע שהאריזה היא כזאת?

כאן נכנסות לתמונה הדמיות המוצר. הדמיות מוצרים הם חלק בלתי נפרד מעיצוב אריזות.
כאשר אתם מקבלים הצעות מחיר מבעלי עסקים שונים חשוב לבקש הצעת מכיר אשר תכלול הדמיית אריזה – הרי רק כך נוכל לדעת שהאריזה מתאימה לנו, וללקוחות שלנו.

עכשיו אחרי שיש בידינו הדמיה מרשימה אשר עולה בקנה אחד עם בצפיות שלנו השלב הבא הוא להפוך אותה לדבר האמתי. בתקשורת עם בית הדפוס חשוב לוודא שלפני הדפסה נקבל "העתק שמש" (הדפסה לדוגמה של העיצוב) כך נוכל לראות שהעתק השמש זהה להדמיה ולתת אישור הדפסה לבית הדפוס.

חשוב לעשות סקר שוק מקיף

כאשר אנו מעצבים וממתגים את האריזות שלנו חשוב לזכור לעשות סקר שוק מקיף שיאפשר לנו לקבל החלטות שקולות לגבי גודל האריזה, מיקום שיווקה(קו קופה, מדפים וכדומה…) כך נוכל לדעת אילו גדלים המתאימים ביותר לאריזות שלנו, אילו אריזות קונים הצרכנים ואיך נוכל למתג בצורה טובה יותר את העסק שלנו על ידי אריזות אלו.

סקר שוק זה חשוב במיוחד בשל העובדה שכאשר אנו מוציאים מוצרים לשוק אנו עוברים נקודת על חזור כל שהיא. כאשר הלקוחות נחשפים לאריזות ולמוצרים שלנו הם יזכרו אותם לתקופה לא קצרה, כך שלפני הוצאת אריזות ממותגות חדשות כדאי לעשות סקר מקיף על צרכי הלקוח ואהבותיו העיצוביות.

אל תהססו לשוחח, אנחנו כאן כדאי לקדם אתכם!

צור קשר!

יעניינו אתכם:

מהו מיתוג עסקי

הגדרה קצרה כיום כל עסק חדש חולם על מיתוג עסקי מוצלח! לעיטים רבות עסקים חדשים

Read More »
דילוג לתוכן