fbpx

עיצוב גרפי ודפוס

כיום אנו חיים בעולם שכולו עיצוב גרפי, להמחשה אבקש שתדמיינו בוקר שיגרתי שלכם, אתם קמים הולכים לצחצח שיניים. רגע עצרו רגע וחשבו כמה לוגואים וכמה עיצובים גרפים ראיתם רק בכמה דקות האלה. העולם שלנו הופך יותר ויותר ויזואלי מיום ליום ויש צורך גדול יותר בהמחשת מסרים ודרכי הסברה מהירות על ידי עיצוב גרפי. על ידי השפה הוויזואלית אנחנו יכולים להעביר את השקפות העולם שלנו בצורה מהירה ויעליה יותר. וכך לחסוך מהלקוחות שלנו או מהאנשים אליהם מיועד העיצוב הגרפי לקלוט את אשר רצינו מבלי לחשוב יותר מדי, כך אנחנו נוכל לפרסם מודעות, אלונים ואפילו ברכות יום הולדת עם תחושות עוצמתיות יותר.

עיצוב גרפי – דיגיטל לעומת דפוס

בדרך כלל תחום העיצוב מתחלק לשני חלקים עקרים – דיגיטלי, עיצוב לדפוס. התחומים שונים מיכון שבעיצוב דיגיטלי נפתחת בפנינו האפשרות להזיז ולשנות את העיצוב בזמן אמת, בעוד שבעיצוב גרפי לדפוס העיצוב ברוב הפעמים אינו יזוז או ייצר שינוים תוך כדי עיון.

אך גם לעיצוב לדפוס יש יתרונות מסוימים, אנו יכולים ליצור אשליות או חיתוכים מיוחדים שאינם סטנדרטים לעיצובי דפוס ולמשוך את עין הלקוחות שלנו. כך אנחנו יוצרים חווית משתמש אחרת לגמרי מעולם הדיגיטל ומושכים את צומת הלב אותה אנו כל כך רוצים

מיתוג העסק הוא דוגמה מצוינת לשימוש בעיצוב גרפי לדפוס על מנת ליצור תחושה של מותג מנצח. מיתוג חברה הוא תהליך בידול שלה מחברות אחרות, כלומר על ידי עיצוב שונה מחברות אחרות נוכל להבדיל אותה מכלל השוק. או במילים אחרות למתג אותה. אז איך עולם הדפוס נכנס לתמונה ?

פשוט מאד, כאשר אנו יוצרים את אותו קו מנחה – השפה העיצובית של המותג שלנו אנו יכולים להשתמש בדפוס על כל מוצרי החברה ולמתג אותה על ידי הדפסות שאנו כך או כך עושים.

אנו חייבים להשתמש בעולם הדפוס בכדי לקדם את העסק שלנו, אנו נשתמש בכרטיס ביקור, ניירות חברה, חשבוניות, ועוד המון מוצרים נלווים. תתארו לכם שאותם מוצרים היו מודפסים ללא הלוגו והקו העיצובי שלנו, מוזר נכון?
אנו משתמשים בהזדמנות זאת ויוצרים את מיתוג העסק שלנו על ידי דפוס. אך כיום לא די בכך, אנו נהיה חייבים למתג את החברה שלנו גם בעולם הדיגיטלי, הרי הזכרנו שהעולם הופך לאט לאט ליותר ויותר דיגיטלי. אנחנו נרצה שהעיצובים ושפת המותג יופיעו גם ברשתות החברתיות ובאתרים שונים, כדי ליצור את התודעה בקרב לקוחותינו.

שירותי הסטודיו

אנו נותנים את כל שירותי עיצוב לדפוס שעולים לראשכם, מעיצוב כרטיס ביקור ועד עיצוב חללים אשר ישמשו את העסק שלכם ביום יום. תערוכות, ספרים, ואפילו פרויקטים מיוחדים כמו אריזות שונות אשר ימשכו את עיני לקוחותיכם.

אל תהססו ליצור איתנו קשר ולהתייעץ בכל שאלה שקשורה לעולם העיצוב, אנחנו אוהבים לחשוב על הלקוחות שלנו כמו עוד חבר משפחה. והרי לא הייתם מתביישים להתקשר לאחיכם הגרפיקאי בכדי לשאול שאלה נכון?

עיצוב ומיתוג מוצרים שייק איט

מיתוג מוצרים לעסק

מיתוג מוצרים לעסק הפך להיות אחד מהכלים החשובים ביותר במיתוג עסקים כיום. הסיבה פשוטה כאשר אנו מעצבים לוגו לעסק חדש אנו יוצרים רק את תמונת

קרא עוד »
מיתוג עסק חדש - איך מתחילים

מיתוג עסק חדש

מיתוג עסק חדש זאת עבודה לא פשוטה, במיוחד בשל העובדה שבשלבי פתיחת העסק ישנם הוצאות רבות. אז האם באמת כדי להשקיע בעיצוב הלוגו ומיתוג העסק?

קרא עוד »
כמה עיצוב לוגו עולה? תמונה ראשית

כמה עולה עיצוב לוגו

במה מחיר הלוגו תלוי? כמה עולה עיצוב לוגו? אחת מהשאלות הנפוצות ביותר לעסקים קטנים המתחילים תהליך מיתוג עסקי ושפה ויזואלית לעסק היא:כמה עולה עיצוב לוגו?שאלה

קרא עוד »
מיתוג עסקים קטנים - תמונה ראשית

מיתוג עסקים קטנים

על מה חשוב לשים דגש במיתוג לעסקים קטנים? מיתוג לעסקים קטנים נהיה נפוץ מאד בעשור האחרון. עם ההתקדמות הטכנולוגית עולם המיתוג והעיצוב הגרפי משפיע יותר

קרא עוד »
עיצוב לוגו אישי - תמונה ראשית

עיצוב לוגו אישי

עיצוב לוגו אישי כיום ישנה תחרות רבה במשק, ישנם המון חברות ועובדים עצמאים בתחומים דומים כך שישנה מלחמה על צומת הלב של הלקוחות. במצב זה

קרא עוד »
סגירת תפריט