עיצוב גרפי ודפוס

כיום אנו חיים בעולם שכולו עיצוב גרפי, להמחשה אבקש שתדמיינו בוקר שיגרתי שלכם, אתם קמים הולכים לצחצח שיניים. רגע עצרו רגע וחשבו כמה לוגואים וכמה עיצובים גרפים ראיתם רק בכמה דקות האלה. העולם שלנו הופך יותר ויותר ויזואלי מיום ליום ויש צורך גדול יותר בהמחשת מסרים ודרכי הסברה מהירות על ידי עיצוב גרפי. על ידי השפה הוויזואלית אנחנו יכולים להעביר את השקפות העולם שלנו בצורה מהירה ויעליה יותר. וכך לחסוך מהלקוחות שלנו או מהאנשים אליהם מיועד העיצוב הגרפי לקלוט את אשר רצינו מבלי לחשוב יותר מדי, כך אנחנו נוכל לפרסם מודעות, אלונים ואפילו ברכות יום הולדת עם תחושות עוצמתיות יותר.

עיצוב גרפי – דיגיטל לעומת דפוס

בדרך כלל תחום העיצוב מתחלק לשני חלקים עקרים – דיגיטלי, עיצוב לדפוס. התחומים שונים מיכון שבעיצוב דיגיטלי נפתחת בפנינו האפשרות להזיז ולשנות את העיצוב בזמן אמת, בעוד שבעיצוב גרפי לדפוס העיצוב ברוב הפעמים אינו יזוז או ייצר שינוים תוך כדי עיון.

אך גם לעיצוב לדפוס יש יתרונות מסוימים, אנו יכולים ליצור אשליות או חיתוכים מיוחדים שאינם סטנדרטים לעיצובי דפוס ולמשוך את עין הלקוחות שלנו. כך אנחנו יוצרים חווית משתמש אחרת לגמרי מעולם הדיגיטל ומושכים את צומת הלב אותה אנו כל כך רוצים

מיתוג העסק הוא דוגמה מצוינת לשימוש בעיצוב גרפי לדפוס על מנת ליצור תחושה של מותג מנצח. מיתוג חברה הוא תהליך בידול שלה מחברות אחרות, כלומר על ידי עיצוב שונה מחברות אחרות נוכל להבדיל אותה מכלל השוק. או במילים אחרות למתג אותה. אז איך עולם הדפוס נכנס לתמונה ?

פשוט מאד, כאשר אנו יוצרים את אותו קו מנחה – השפה העיצובית של המותג שלנו אנו יכולים להשתמש בדפוס על כל מוצרי החברה ולמתג אותה על ידי הדפסות שאנו כך או כך עושים.

אנו חייבים להשתמש בעולם הדפוס בכדי לקדם את העסק שלנו, אנו נשתמש בכרטיס ביקור, ניירות חברה, חשבוניות, ועוד המון מוצרים נלווים. תתארו לכם שאותם מוצרים היו מודפסים ללא הלוגו והקו העיצובי שלנו, מוזר נכון?
אנו משתמשים בהזדמנות זאת ויוצרים את מיתוג העסק שלנו על ידי דפוס. אך כיום לא די בכך, אנו נהיה חייבים למתג את החברה שלנו גם בעולם הדיגיטלי, הרי הזכרנו שהעולם הופך לאט לאט ליותר ויותר דיגיטלי. אנחנו נרצה שהעיצובים ושפת המותג יופיעו גם ברשתות החברתיות ובאתרים שונים, כדי ליצור את התודעה בקרב לקוחותינו.

שירותי הסטודיו

אנו נותנים את כל שירותי עיצוב לדפוס שעולים לראשכם, מעיצוב כרטיס ביקור ועד עיצוב חללים אשר ישמשו את העסק שלכם ביום יום. תערוכות, ספרים, ואפילו פרויקטים מיוחדים כמו אריזות שונות אשר ימשכו את עיני לקוחותיכם.

אל תהססו ליצור איתנו קשר ולהתייעץ בכל שאלה שקשורה לעולם העיצוב, אנחנו אוהבים לחשוב על הלקוחות שלנו כמו עוד חבר משפחה. והרי לא הייתם מתביישים להתקשר לאחיכם הגרפיקאי בכדי לשאול שאלה נכון?

branding practice

הדגמת תהליך עיצוב לוגו ללקוח

כמו שהסברנו במאמרים הקודמים בבלוג תהליך עיצוב לוגו הוא תהליך משמעותי ובעל השפעות ארוכות טווח על העסק שלנו. עובדה זאת מחייבת אותנו להתייחס במלוא הרצינות

קרא עוד »
קווים מנחים לעיצוב לוגו - תמונה

3 קוים מנחים לעיצוב לוגו

לוגו הוא הגרפיקה החשובה ביותר בעסק, אז מה הקווים המנחים לעיצוב לוגו אשר יוכל למנף תהליך מיתוג משמעותי? על זה נדבר היום. הם אינם ברורים

קרא עוד »
שיחת אפיון ללוגו תמונה

שיחת אפיון ללוגו שלנו

במאמרים הקודמים דברנו על נושא עיצוב הלוגו ומיתוג העסק, אבל בשביל לעצב ולמתג עסק בצורה נכונה אנו חייבים לבסס את התהליך בשיחת אפיון אפקטיבית. שיחה

קרא עוד »
סגירת תפריט