עיצוב גרפי ודפוס - Nature Studio מיתוג עסקי ושיווק

עיצוב גרפי ודפוס

עיצוב גרפי ודפוס

כיום אנו חיים בעולם שכולו עיצוב גרפי, להמחשה אבקש שתדמיינו בוקר שיגרתי שלכם, אתם קמים הולכים לצחצח שיניים. רגע עצרו רגע וחשבו כמה לוגואים וכמה עיצובים גרפים ראיתם רק בכמה דקות האלה. העולם שלנו הופך יותר ויותר ויזואלי מיום ליום ויש צורך גדול יותר בהמחשת מסרים ודרכי הסברה מהירות על ידי עיצוב גרפי. על ידי השפה הוויזואלית אנחנו יכולים להעביר את השקפות העולם שלנו בצורה מהירה ויעליה יותר. וכך לחסוך מהלקוחות שלנו או מהאנשים אליהם מיועד העיצוב הגרפי לקלוט את אשר רצינו מבלי לחשוב יותר מדי, כך אנחנו נוכל לפרסם מודעות, אלונים ואפילו ברכות יום הולדת עם תחושות עוצמתיות יותר.

עיצוב גרפי – דיגיטל לעומת דפוס

בדרך כלל תחום העיצוב מתחלק לשני חלקים עקרים – דיגיטלי, עיצוב לדפוס. התחומים שונים מיכון שבעיצוב דיגיטלי נפתחת בפנינו האפשרות להזיז ולשנות את העיצוב בזמן אמת, בעוד שבעיצוב גרפי לדפוס העיצוב ברוב הפעמים אינו יזוז או ייצר שינוים תוך כדי עיון.

אך גם לעיצוב לדפוס יש יתרונות מסוימים, אנו יכולים ליצור אשליות או חיתוכים מיוחדים שאינם סטנדרטים לעיצובי דפוס ולמשוך את עין הלקוחות שלנו. כך אנחנו יוצרים חווית משתמש אחרת לגמרי מעולם הדיגיטל ומושכים את צומת הלב אותה אנו כל כך רוצים

מיתוג העסק הוא דוגמה מצוינת לשימוש בעיצוב גרפי לדפוס על מנת ליצור תחושה של מותג מנצח. מיתוג חברה הוא תהליך בידול שלה מחברות אחרות, כלומר על ידי עיצוב שונה מחברות אחרות נוכל להבדיל אותה מכלל השוק. או במילים אחרות למתג אותה. אז איך עולם הדפוס נכנס לתמונה ?

פשוט מאד, כאשר אנו יוצרים את אותו קו מנחה – השפה העיצובית של המותג שלנו אנו יכולים להשתמש בדפוס על כל מוצרי החברה ולמתג אותה על ידי הדפסות שאנו כך או כך עושים.

אנו חייבים להשתמש בעולם הדפוס בכדי לקדם את העסק שלנו, אנו נשתמש בכרטיס ביקור, ניירות חברה, חשבוניות, ועוד המון מוצרים נלווים. תתארו לכם שאותם מוצרים היו מודפסים ללא הלוגו והקו העיצובי שלנו, מוזר נכון?
אנו משתמשים בהזדמנות זאת ויוצרים את מיתוג העסק שלנו על ידי דפוס. אך כיום לא די בכך, אנו נהיה חייבים למתג את החברה שלנו גם בעולם הדיגיטלי, הרי הזכרנו שהעולם הופך לאט לאט ליותר ויותר דיגיטלי. אנחנו נרצה שהעיצובים ושפת המותג יופיעו גם ברשתות החברתיות ובאתרים שונים, כדי ליצור את התודעה בקרב לקוחותינו.

שירותי הסטודיו

אנו נותנים את כל שירותי עיצוב לדפוס שעולים לראשכם, מעיצוב כרטיס ביקור ועד עיצוב חללים אשר ישמשו את העסק שלכם ביום יום. תערוכות, ספרים, ואפילו פרויקטים מיוחדים כמו אריזות שונות אשר ימשכו את עיני לקוחותיכם.

אל תהססו ליצור איתנו קשר ולהתייעץ בכל שאלה שקשורה לעולם העיצוב, אנחנו אוהבים לחשוב על הלקוחות שלנו כמו עוד חבר משפחה. והרי לא הייתם מתביישים להתקשר לאחיכם הגרפיקאי בכדי לשאול שאלה נכון?

הגדלת ההכנסה על ידי אתר תדמיתי

הגדלת הכנסה לעסק שלנו על ידי בניית אתר תדמיתי

כיום אבן היסוד לעסק מוצלח היא נראות דיגיטלית יוצאת דופן. על ידי חשיפה אינטרנטית טובה נוכל להגיע לכמות גדולה יותר של לקוחות בזמן קצר יותר בהשוואה לשיווק פיזי. כזה שאנחנו באמת רואים ברחובות, כן כן גם שיווק כזה ישנו היום… אבל אנחנו לא נשוחח עליו היום. היום נקדיש את כל זמננו לשיווק הדיגיטלי.

קרא עוד »
עיצוב ובניית אתרי וורדפרס - Fine Home

בניית אתרי וורדפרס בהוד השרון

לאחרונה יש תופעה מעניינת, עסקים רבים נוהרים לדיגיטל. לפני תקופת הקורונה עיקר העבודה של הסטודיו היה מיתוג עסקים. אולם היום אנו מקבלים עבודות בעיקר מתחום

קרא עוד »
עיצוב ומיתוג מוצרים שייק איט

מיתוג מוצרים לעסק

מיתוג מוצרים לעסק הפך להיות אחד מהכלים החשובים ביותר במיתוג עסקים כיום. הסיבה פשוטה כאשר אנו מעצבים לוגו לעסק חדש אנו יוצרים רק את תמונת

קרא עוד »
מיתוג עסק חדשמיתוג עסק חדש - איך מתחילים

מיתוג עסק חדש

מיתוג עסק חדש זאת עבודה לא פשוטה, במיוחד בשל העובדה שבשלבי פתיחת העסק ישנם הוצאות רבות. אז האם באמת כדי להשקיע בעיצוב הלוגו ומיתוג העסק?

קרא עוד »
דילוג לתוכן