עיצוב לוגו אישי

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
עיצוב לוגו אישי - תמונה ראשית

צור קשר!

יעניינו אתכם:

מיתוג עסק חדשמיתוג עסק חדש - איך מתחילים

מיתוג עסק חדש

מיתוג עסק חדש זאת עבודה לא פשוטה, במיוחד בשל העובדה שבשלבי פתיחת העסק ישנם הוצאות

Read More »

עיצוב לוגו אישי

כיום ישנה תחרות רבה במשק, ישנם המון חברות ועובדים עצמאים בתחומים דומים כך שישנה מלחמה על צומת הלב של הלקוחות. במצב זה במידה ואותם עובדים עצמאים לא יבצעו תהליך מיתוג ועיצוב לוגו אישי הם יכולים למצוא את עצם אחרונים במרוץ השיווק. בפוסט זה נדבר על הצרכים הייחודים של אותו לוגו בעיצוב אישי אשר יהפכו את העובד העצמאי למתחרה נחשק בזירת העסקים בה הוא נותן שירות.

חקר על העסקים המתחרים

החלק הראשון בעיצוב לוגו אישי הוא להבין האם השירותים אותם אתם נותנים הם שירותים אישיים או שהלקוחות הפוטנציאלים שלכם יעדיפו חברות גדולות אשר יתנו להם את השירות. למה זה חשוב?

במידה והלקוחות יעדיפו שירות של חברות גדולות עיצוב לוגו אישי כנראה שלא יפתור את הבעיה. עצתנו בנושא היא למתג את עצמכם במקום בו אתם תצליחו! כמובן שבכל זירת עסקים עם עסקים גדולים ישנם גם עצמאים אשר נותנים שירות לא פחות טוב, אך חשוב להבין האם השירות שלכם הוא רלוונטי ליחס האישי בינכם ללקוחות.

מיתוג אישי

החלק השני הוא להבין את תהליך השיווק והמיתוג האישי שלכם. עיצוב לוגו הוא השלב הראשוני של מיתוג, אך בכדי שהמיתוג יבוצע בצורה נכונה אנו חייבים להבין איך הלקוחות שלכם יגיעו אליכם. אם הלקוחות יגיעו דרך הרשתות החברתיות אנו נרצה שעיצוב הלוגו יהיה עגול בכדי להתאים לתמונת הפרופיל. אך מצד שני אם הלקוחות יגיעו דרך אתר אינטרנט או פרסומים במודעות הלוגו יוכל להיות יותר דינמי עם עיצוב יותר אישי.

עיצוב לוגו אישי הוא חלק בלתי נפרד מתהליך המיתוג שלכם, אתם חייבים לעשות אותו בצורה נכונה ולחשוב קדימה על כל האפשרויות העתידיות, אחרת תוכלו למצוא את עצמכם שוכרים מעצב גרפי נוסף לתהליך עיצוב דומה.

תהליך עיצוב איכותי

במהלך עיצוב הלוגו חשוב שתעבירו את השוני שלכם מאחרים, עיצוב לוגו אישי הוא תהליך בידול שלכם מחברות, עסקים, ועובדים עצמאים אחרים בשוק. במידה ולא נבין איך את\אתה שונה מהמתחרים שלך יהיה לנו קשה ואפילו בלתי אפשרי למתג אותך בצורה טובה אשר תניב תוצאות בעתיד.

החלק החשוב ביותר בעיצוב לוגו הוא שיחת האפיון שלו. כאשר המעצב מבין את הלקוח שני דברים קורים, הראשון – מספר הסקיצות יורד משמעותית, שני – הלקוח והמעצב מגיעים למערכת יחסים איכותית אשר מניבה מיתוג מוצלח לעסק.

אל תבתרו על פגישה עסקית איכותית עם המעצב גרפי שלכם, תכירו אותו תבינו מי הוא ואני מבטיח לכם שגם הצד השני יניב מפגישה זו הרבה מעבר למצופה.

רוצים לראות מיתוגים אישיים אשר ביצענו?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פתח צ'אט
1
צריך עזרה?
היי! 👋
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן