עיצוב לוגו וכרטיס ביקור - למה הם תמיד מגיעים ביחד? - Nature Studio מיתוג עסקי ושיווק

עיצוב לוגו וכרטיס ביקור – למה הם תמיד מגיעים ביחד?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

ראשי פרקים

עיצוב לוגו וכרטיס ביקור

כאשר אנו עובדים מול מעצב גרפי \ או משרד פרסום בכדי לעצב את הלוגו והכרטיס ביקור החדשים שלנו יש לנו בראש מעין חלום כזה, חלום שבו העסק שלנו ממותג מ א' עד ת'.
הלוגו מתאים בדיוק לעסק ומעביר את המסרים הרצויים, השפה העיצובית מושכת את העין והלקוחות פשוט מגיעים, הרי איך הם יכולים לעמוד בפיתוי עם עסק שנראה כל כך טוב?

חלום זה לא רחוק מהמציאות, כאשר אנו מבצעים מיתוג עסקי אשר מושתת על שפה עיצובית טובה אנו מעלים בעשרות אחוזים את הסיכוי ליצירת קשר עם לקוחות חדשים. כרטיס ביקור הוא הצעד הראשון המתלווה לעיצוב הלוגו. אבל מדוע?

התשובה פשוטה, כאשר אנו רוצים ליצור קשר עם בעל עסק רציני אנו מצפים שתהיה לנו את האופציה לבקש כרטיס ביקור בכדי לדלג על שלב שלוקח זמן חשוב גם לנו וגם לבעל העסק, הכנסת מספר הטלפון לנייד שלנו… הרי הכנסת הטלפון היא סוג של בירוקרטיה, כרטיס הביקור אינו מהווה את מלא צומת הלב שלנו אלה העסק אתו אנו עושים עסקים.

האם עיצוב לוגו וכרטיס ביקור צריכים להיות מעוצבים ביחד?

שאלה זו מעלה המון סימני שאלה, יכולים להיות מספר מוצרים או עיצובים אחרים אשר ייצגו את העסק שלנו בנוסף ללוגו, האם כרטיס ביקור צריך להיות המוצר הראשון המתווסף לעיצוב הלוגו או מוצרים דיגיטלים אחרים?

בתהליכי המיתוג והעיצוב שלנו אנו נוהגים לשאול המון שאלות מכווינות אשר עוזרות לנו להתאים את המוצרים הנלווים לעיצוב הלוגו. כך אנו יכולים להקל על העסק ולקדם אותו בתחומים הרלוונטיים אליו.

לדוגמה לאחרונה מיתגנו חומוסיה תל אביבית מגניבה, בתהליך המיתוג עלו מסכנות שתהליך המיתוג צריך להיות ברשתות החברתיות וכך לצבור "מוניטין" באזור. כך שעיצוב כרטיס ביקור למסעדה זאת אינו רלוונטי בהשוואה לעיצוב דף אינסטגרם או פייסבוק ממותגים אשר יתמכו בשפה העיצובית ויעצימו את הלוגו.

תהליך עיצוב הלוגו וכרטיס ביקור

על ידי הכרת העסק והלקוחות אשר אנו רוצים להשיג אפשר לבחור אופציות רלוונטיות לכל עסק. מעטים העסקים אשר יש להם צורך אמתי בכרטיס ביקור כמוצר הראשון המתלווה ללוגו. כמובן שישנם מגוון רחב של עסקים אשר יש להם צורך כזה – עורכי דין, אנשי נדל"ן, ויועצים למיניהם.

טיפ שלנו – אל תתפשרו על אנשי המיתוג שלכם, בחרו אותם בתבונה ותצרו תהליך מיתוג עסקי אמתי, רדו לפרטים הקטנים וחשבו על שני שאלות:

מה אנו רוצים להשיג בתהליך העיצוב והמיתוג העסקי שלנו?
האם עיצוב וקידום זה יניב לנו את התוצאה הרצויה?

צור קשר!

יעניינו אתכם:

דילוג לתוכן