עיצוב לוגו ומיתוג - בדרכי נועם - Nature Studio מיתוג עסקי ושיווק

עיצוב לוגו ומיתוג – בדרכי נועם

עיצוב לוגו ומיתוג - בדרכי נועם

תהליך עיצוב ומיתוג עסק זה התחיל בהכרות משמעותית עם נועם. נועם הוא מדריך טיולים אשר רצה לקחת את העסק שלו צעד אחד קדימה.
בהכרות עם נועם הבנתי שעסק זה צריך להיות ממותג על ידי האישיות הכובשת של נועם וכך למשוך את הלקוחות עם שפה עיצובית ייחודית אשר תייצר תחושה של חיבור לשטח.

כמובן כמו כל תהליך מיתוג עסקי עיצבנו את הלוגו – בדרכי נועם. לוגו זה נבנה עם דגש עיקרי על תחושת שטח ואהבת האדם. בלוגו ישנם 3 צבעים עקרים אשר יוצרים קונוטציה ייחודית לשביל ישראל, ובנוסף את דמותו של נועם. דמות זאת עוצבה על ידנו כך שתיתן תחושה של קבלה ואהבת האדם.

לאחר עיצוב הלוגו חשבנו איזה תהליכי מיתוג עתידיים נועם יצטרך בכדי להשיג לקוחות נוספים. מיכון שחלק מהעבודה של נועם היא קשרים עם משפחות רבות בחרנו ללכת על מיתוג דרך הרשתות החברתיות, כך נועם יוכל לייצר קשרים רבים אף יותר על ידי העלאת תמונות ותכנים.

הנפשת לוגו - בדרכי נועם

הסבר על דף הנחיתה

עיצוב דף נחיתה זה מכנה לנועם דרך ייחודית לשיווק העסק. על ידי יצירת דף נחיתה שעוצב על פי השפה העיצובית מתהליך המיתוג הגדלנו את כמות הלידים משמעותית.

כיום נועם יכול לנתב לקוחות פוטנציאלים לדף הנחיתה ולקבל לידים (פרטי לקוחות) וליצור איתם קשר באופן עצמאי. אופן זה שינה את כמות הלקוחות המגיעים בגלל סיבה אחת פשוטה.
הלקחות לא צריכים ליצור קשר – נועם הוא היוזם, הלקוחות משאירים פשוט פרטים, כך הם "לא מחויבים" לתהליך אך בפועל הסיכוי לסגירת עסקה גדל משמעותית.

דילוג לתוכן