עיצוב לוגו ומיתוג עסקי - חומוס בצלאל - Nature Studio מיתוג עסקי ושיווק

עיצוב לוגו ומיתוג עסקי – חומוס בצלאל

עיצוב לוגו ומיתוג עסקי - חומוס בצלאל

בפרוייקט זה רונן – בעל חומוס בצלאל הגיע עלינו עם בקשה עקרית אחת. "אני רוצה מיתוג עסקי לחומוסיה שיאפשר לי להקים רשת חומוסיות." בעיצוב הלוגו שמנו דגש עקרי על השפה העיצובית העתיד של המותג, כמו כן על הנחכות של החומוסיה. (נראות הלוגו והמיתוג)

כמו כל תהליך מיתוג עוצבו מספר סקיצות, לאחר עיצוב סקיצות אלה נבחר הלוגו הסופי, ממנו נבנה את המיתוג העסקי לחומוסיה. בשפה עיצובית של מותג זה אנו משתמשים בקוי המתאר של הלוגו ובונים איתם צורות ואיורים אשר מושכים את העין.

הדמיה שלט עיצוב לוגו חומס בצלאל

קצת על התהליך:

לאחר עיצוב הלוגו התחלנו את תהליך המיתוג העסקי לחומוסיה. כחלק מתהליך זה עיצבנו כמה שיותר פריטים אשר יכולים לשמש כאמצעים לשימוש בשפה העיצובית של המותג. לאחר שיחה ארוכה עם רונן נבחרנו מספר פריטים אותם נעצב ונבנה את עיצוב העסק.

חולצות ממותגות, אינסטגרם ופייסבוק ממותגים (מיתוג רשתות חברתיות), שלטים, מדבקות ממותגות לזכוכית. וכמובן עוד המון המון פרטים קטנים שהופכים את עיצוב הלוגו למיתוג עסקי מוצלח.

העבודה יתבצע בצורה שוטפת יד ביד עם רונן בעל החומוסיה 🙂

עיצוב ומיתוג מסעדות

כיום ישנם כמות רבה של מסעדות המתחרות על אותו קהל יעד. מצב זה מחייב מסעדות ליצור מיתוג עסקי יוצא דופן אשר ימשוך אליו לקוחות רבים.

מדוע?
במידה ומסעדות אלה לא יצרו מיתוג עסקי שכזה המתחרים שלהם ימשכו את הלקוחות אליהם, כנראה לא בגלל שהמסעדות האחרות מכינות אוכל יותר טעים…

אלה מיכון שהיה להם תהליכי מיתוג ושיווק טובים מהמתחרים. סיטואציה זאת קוראת כמובן לא רק בתחום המסעדנות אלה גם בתחומים אחרים.

הדמיה עיצוב רשתות חברתיות אינסטגרם
הדמיה עיצוב רשתות חברתיות פייסבוק
דילוג לתוכן