עיצוב לוגו ומיתוג Scuba Life - Nature Studio מיתוג עסקי ושיווק

עיצוב לוגו ומיתוג Scuba Life

עיצוב לוגו ומיתוג - Scuba Life

בפרויקט מיתוג עסקי זה התבקשנו לעצב שפה ויזואלית למועדון צלילה. כחלק מתהליך המיתוג עיצבנו לוגו, שפה עיצובית למותג, וכמובן עזרים נוספים לעסק כמו כרטיסי ביקור מעוצבים, מעטפות ועוד שלל מוצרים נלווים.

בנוסף כחלק מהתהליך עיצבנו הדפסה למכונית המועדון. עיצוב זה מושך את העין ומאפשר לאנשים בסביבת המועדון להבין שיש כאן מועדון צלילה. כך על ידי תהליך מיתוג הגדלנו את כמות הלקוחות של SCUBA LIFE.

עיצוב לוגו ומיתוג SCUBALIFE

קצת על התהליך:

פתחנו את תהליך העיצוב באופן הייחודי לנו וכמו בנייטצ'ר סטודיו, אנו אוהבים להבין טוב יותר את משמעות העסק ודרכי הפעולה בהם הוא עובד לפני תחילת עיצוב הלוגו.
אז יצאנו לשטח וחיווינו יום במועדון הצלילה אשר יפשר לנו להרגיש את האנרגיות ואת דרכי הפעולה בהם מועדון הצלילה עובד. לאחר מכן חזרנו לסטודיו בכדי לעצב כמה סקיצות – אותם סקיצות נשלחו ללקוח ועברו סינון ראשוני.

לאחר סינון זה נבחר הלוגו שאתם רואים, הוא מייצג את העסק בצורה יוצאת דופן. לאחר מכן התחלנו בניתוח המוצרים הנלווים אותם העסק יצטרך, במקרה הזה – מיתוג ניירת ואבזרים נלווים.

וכמובן איך אפשר למתג מועדון צלילה ללא עיצוב מרשים ועוצר נשימה למכונית אשר נוסעת בכל אזור הצוללים, הרי המוני צוללים שוהים במרכזי הצלילה וכל מועדון מתחרה בשני, באיכות הציוד, באיכות המדריכים וכמובן בנראות הויזואלית.

דילוג לתוכן