על מה צריך לשים לב במיתוג העסק שלנו? - Nature Studio מיתוג עסקי ושיווק

על מה צריך לשים לב במיתוג העסק שלנו?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

ראשי פרקים

מיתוג העסק שלנו הוא תהליך ארוך ולא פשוט, אבל אם נגיע לסופו ונצליח למתג את העסק בצורה כזאת שלקוחות יזהו את הלוגו והשפה העיצובית שלנו אנו נצליח להגדיל את אחוזי ההכנסה שלנו במאות אחוזים!

מסרים במיתוג העסק

כאשר אנו מתחילים את תהליך המיתוג אנו צריכים לבחור מקבץ מסרים אותו אנו רוצים להעביר בשפה ויזואלית. על ידי עיצוב הלוגו, והעיצובים המתלווים אליו אנו משתיתים את יעדים אלא ויוצרים שפה אשר מציגה אותנו בדרך שאנחנו רוצים שיראו אותנו.

שפה ויזואלית שאת מושפעת מהמון גורמים, וחשוב מאד לבדוק שאנו לא סוטים מהמסלול וממשיכים לעקוב אחר סגנון העיצוב של הלוגו אשר מהווה בסיס לשפה העיצובית של המותג שלנו.

עיצוב המותג שלנו צריך להיות ברור ומובן להבנה כך שלקוחות פוטנציאלים אשר רואים את הלוגו או את העיצובים הקשורים למותג יקשרו בין העיצובים והלוגו למותג הנוצר.

לוגו כבסיס למיתוג

אז כמו שהזכרנו קודם עיצוב הלוגו משפיע רבות על נראות המותג והשפה העיצובית איתה המותג יתקשר עם הלקוחות שלנו.

עיצוב הלוגו מהווה בסיס עיצובי לחברה, כלומר עיצובי החברה העתידיים יעוצבו ברוחו של הלוגו וכך יצרו את החוויה של מיתוג החברה. כאשר אנו מעצבים עיצובים רבים על ידי אותו רעיון אנו מאפשרים למיתוג החברה להצליח יותר.

ככל שנתמיד יותר בעקביות העיצובים אנו נמתג את העסק מהר יותר!

איך משמרים שפה עיצובית?

כאשר אנו מעצבים עיצובים חדשים לעסק – פרסומות, עיצוב למשרד, מודעות ועוד… מאד קל לברוח מהשפה העיצובית ולעצב פרטים שעומדים בפני עצמם. כלומר לכל פריט יש את העיצוב הייחודי לו. אך במיתוג אנו מנסים להימנע ממקרים כאלה בכל מחיר!

כדי לשמור על השפה העיצובית ולתת לעסק שלנו הזדמנות אמתית לתהליך מיתוג נכון, אנו חייבים "לחזור ליסודות העיצוב" שלנו, כלומר לוודא שהעיצובים עומדים בקנא אחד עם העיצוב התחלתי – עיצוב הלוגו של החברה.

במידה ועיצובים אלא אינם משתמשים באותה שפה ויזואלית אנו ניצור שימוש בעיצובים רבים בשביל עסק אחד והלקוחות שלנו לא יוכלו לזהות שאנחנו זה אנחנו…

אז טיפ חובה

בכל עיצוב שאנו עושים להשוות עם היעדים והמסרים שאלו מתהליך עיצוב הלוגו ומיתוג העסק.

מתחילים מיתוג לעסק?

בוא נפגש ונבין ביחד לאן אנחנו תקדמים 🙂
פגישת יעוץ חינם אז למה אתם מחכים?

צור קשר!

יעניינו אתכם:

מהו מותג? סימן שאלה

מהו מותג?

אז השרשנו כבר בשפה שלנו את המילה מותג, אבל מה זה באמת אומר? מה זה

Read More »
דילוג לתוכן