פרסום ברשתות חברתיות

מה זה סושיאל מדיה?

מה זה סושיאל מדיה?
ההגדרה לסושיאל מדיה מאד פשוטה – כל תקשורת אינטרנטית אשר מייצרת תקשורת קהילתית. כלומר תקשורת ביננו לבין האנשים שאנו מכירים וכמובן אפשרות להכרות עם אנשים חדשים ושונים. "ממש כמו העולם האמתי".

אז איזה אתרים או רשתות חברתיות שאנו מכירים נכללים בהגדרה זו:

  • Facebook
  • Instgram
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Tumblr
  • וכמובן עוד…

Social Media

טרגוט לקוחות ברשתות החברתיות

כמו שאנו יוצרים קשר עם אנשים חדשים ברשתות החברתיות אנו יוצרים המון קשרים עם חברות, לפעמים על ידי פרסום של החברה ולעיטים אנו פשוט נתקלים במודעות שמעניינות אותנו.

טרגוט לקוחות – פרסום מודעות על ידי העדפה למשתמשים מסוימים, כלומר נניח שנרצה לשווק סדנה להעצמה עצמית. נוכל להנחות את הרשתות החברתיות לפרסם את המודעה שלנו לאנשים המתעניינים בחיפושים כמו – טוני רובינס, או קורסים לפיתוח עצמי, כך נוכל להגיע לקהל שאנחנו רוצים.

על ידי טרגוט נכון של לקוחות נוכל להשיג תוצאות מדהימות בתקציב מוגבל, כמובן שהטרגוט הנכון צריך להגיע ביחד עם מודעה מתאימה ומיתוג עסקי נכון, הרי במידה והעיצובים של המותג שלנו ושל המוצרים שאנו מיצרים יהיו משכי עין יותר לקוחות יגיעו אלינו. עכשיו אבקש ממכם לדמיין סיטואציה כזו:

אתם מגיעים למשרד פרסום מצליח ומבקשים מהם להגיע בדיוק ללקוחות אשר יסגרו איתכם עסקה, אבל המודעה אותה אתם מפרסמים אינה מושכת ואינה משדרת את כל הערכים אותם העסק שלכם חייב להעביר כדי לרכוש לעצמו לקוחות חדשים.

או מצד שני במידה ויש לכם את המודעה הנכונה שכל לקוח ירצה לעשות אתכם עסקים אבל אתם לא מגיעים ללקוחות הרלוונטיים.

כלומר המסכנה היא ששיווק כלל ודיגיטלי בפרט אינו חד צדדי, אנו צריכים להתחשב במספר גורמים ועובדות על ידי להגיע לתוצאה הרצויה – לקוחות.

למה שיווק ברשתות החברתיות כל כך מוצלח?

כמו שהזכרנו שיווק נכון ברשתות החברתיות יכול להביא לצמיחת המותג בתקציבים נמוכים יחסית לשיווק ממומן. תוצאה זאת קוראת מיכון שאנו מכוונים את הרשתות החברתיות ללקוחות אותם אנו רוצים, בנוסף הלקוחות שלנו יכולים לגשת לפרסום שמעניין אותם!

כך נוצר מצב שגם אנו מרוויחים מתחומי עניין של הלקוחות שלנו, וגם בידנו ישנה אפשרות מצוינת להגדלת החשיפה של המותג שלנו – הלוגו שלנו מופיע במודעות אלה, השפה העיצובית שלנו שחוזרת על עצמה, וכמובן התכנים שאנו מפרסמים. כולם נכללים ומגדילים את הסיכוי שלנו לקבלת לקוחות.

יש לכם שאלות? אנחנו פה, ומחכים לשוחח איתכם 🙂

דילוג לתוכן