שיווק ופרסום העסק

המטרה:

לשיווק ופרסום העסק יש מטרה אחד בלבד. הגדלת הכנסת העסק. משמע סכום הוצאות הפרסום קטן מסכום ההכנסה הנובעת ממנו.

אנו עובדים לפי מטרה זאת.
במידה ואנו חושבים שדרכי השיווק שלנו אינם יניבו לכם הכנסה לפי היעדים המוגדרים אנו לא ניקח את העבודה.

דרכי פעולה:

דרכי הפעולה שונות מעסק לעסק, לכל עסק מותאמת תוכנית שיווק ייחודית לו. יש ברשתנו סט כלים רחב המאפשר לנו לבצע פעולות שיווק וקידום אורגני.

בנוסף לסט כלים זה אנו מציעים דרכי שיווק לא רגילות אשר יאפשרו לכם לקחת את העסק צעד אחד קדימה. דרכים אלה יפתחו לכם אופקים ויעזרו לכם לצאת מהקופסא ולחשוב על דרכים יצירתיות לשיווק העסק.

לדוגמה:
שיתופי פעולה שונים עם מובילי דעת קהל, שיווק מקומי, יצירת קשרים עם אנשי קשר במדינות שונות להרחבת המכירות, ועוד…

סט הכלים שלנו:

ניתוח נתונים
כחלק עיקרי מניהול שיווק עסקי יש באפשרותינו לעקוב אחר הנתונים הנקלטים מהקמפיינים, לאחר מכן אנו בוחנים את הנתונים ומגיעים להחלטות שקולות על פי נתונים מבוססים.

שיווק ממומן בגוגל:
בעזרת ידע רחב בפלטפורמת שיווק זאת אנו מיעלים את השיווק ומקטינים משמעותית את יחס ההמרה לליד. לא פעם בעלי עסקים מנסים לתפוס את כל הקופה ולבצע תהליכי שיווק באופן עצמי, בכל הקשור לשיווק ממומן בדרך כלל התוצאות אינם טובות. הסיבה היא פשוטה, דרוש ידע ונסיון מקצועי בפלטפורמה זו בכדי להגיע ליחס המרה אשר יניב לכם הכנסה ראויה.

שיווק אורגני בגוגל:
בנוסף לשיווק הממומן בגוגל אנו מבצעים שיווק אורגני, ההבדל הוא פשוט:
בשיווק ממומן אנו קונים את המקומות הראשונים בדפי החיפוש על ידי מכירה פומבית שמנהלת גוגל לכל מילת מפתח. העסק שמשלם יותר יהיה גבוה יותר. בעוד ששיווק אורגני הוא קידום טבעי של הדף או האתר שלכם במנועי החיפוש השונים.

בדרך כלל דרכי הפעולה לשיווק אורגני הם: ניתוח מילות מפתח, שיפור תוכן, שיפור האתר בכדי לאפר למנועי החיפוש לקרוא את תוכנו, הוספת קישורים מאתרים חיצוניים ועוד…

על ידי שיווק אורגני תוכלו להניב תוצאות גדולות בהרבה משיווק ממומן, אך בדרך כלל זמן הביצוע והעלות שלו גדולים משמעותית מהשיווק הממומן.

שיווק ממומן ברשתות החברתיות:
גם ברשתות החברתיות ישנה אפשרות לשלם בכדי לקבל תוצאות מיידיות. אני משאר שלא פעם יצא לכם לראות מודעות בפייסבוק ואינסטגרם אשר עיניינו אתכם ויצרו לכם סימני שאלה לגבי העסקים המפרסמים. הרשתות החברתיות הם דרך מעולה להגיע לקהל רחב של לקוחות ולעלות את אחוזי ההכנסה שלכם.

בפלטפורמות אלה אפשר "לטרגט" קהל יעד מסוים, וכך לאפשר למודעות שלנו להגיע לקהל אשר סבירות המכירה גבוה מאד. על ידי ניהול נכון לקמפיינים אפשר להגיע לתוצאות יחס המרה לרכישה טובות מאד.

אנו מבצעים שיווק ממומן ברשתות: פייסבוק, אינסטגרם, לינקד אין, ועוד…

שיווק אורגני ברשתות החברתיות:
אנו נבנה עבורכם תוכנית שיווק אשר תכלול זמני העלה לפוסטים, סטורים, מבצעים, ועוד המון פרטים קטנים שיעזרו לכם להיכנס לרוטינה של שיווק אורגני ברשתות החברתיות.

איך אנחנו עושים זאת?

אנו מגיעים לתוצאות על ידי שימוש במגוון עזרים תוכנתיים המאפשרים לנו לקבל החלטות נכונות לעסק שלכם:

מייל צ'ימפ – ממשק זה הוא ממשק ניהול דיוורים המתקדם בעולם! לאחר איסוף נתונים על המשתמשים נוכל לשלוח להם דיוורים באופן קבוע ולהגדיל את העסקאות החודשיות.

גוגל אנליטיק – עוקב אחר מספר הכניסות לאתרכם, מספר ממוצא של דפים, זמן ממוצא, סוגי מכשירים שונים(מוביל, מחשבים נייחים, טבלטים), מעקב אחר קמפיינים שונים ועוד…

גוגל סארץ' קונסול – מאפשר לנו לראות את דירוגכם בגוגל. תוכלו לראות את התקדמות האתר שלכם לפי מילות מפתח וזמנים, מספר קליקים, מספר הופעות, מקום מומצא, כך נגיע להחלטות נכונות בנושא השיווק האורגני שלכם בגוגל.

סמארט לוק כלי זה הוא השימושי ביותר מבין החמישה. הוא נותן לנו אפשרות לראות הדמיות של כניסות לאתר. כלומר נוכל לראות סרטונים מוקלטים של הביקורים באתר שלנו. על ידי הבנת תפוסי התנהגות של הלקוחות שלכם, נוכל לייעץ על שיפור האתר.

פייסבוק פיקסל על ידי התקן זה פייסבוק תוכל לבחון את הנתונים מאתרכם ולקבל החלטות יעילות בפרסום הממומן, כתוצאה מכך נוכל להקטין עבורכם את יחס ההמרה לסגירת עסקה.

ענו על כמה שאלות ונחזור אליכם בהקדם

(עד יום עסקים אחד)

או חייגו אלינו:

052-302-1997

דילוג לתוכן