3 קוים מנחים לעיצוב לוגו - Nature Studio מיתוג עסקי ושיווק

3 קוים מנחים לעיצוב לוגו

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

ראשי פרקים

לוגו הוא הגרפיקה החשובה ביותר בעסק, אז מה הקווים המנחים לעיצוב לוגו אשר יוכל למנף תהליך מיתוג משמעותי? על זה נדבר היום. הם אינם ברורים מאיליו, וכאשר נעבוד אלפיהם אחוזי ההצלחה שלנו בעיצוב הלוגו ומיתוג החברה יעלו משמעותית.

עיצוב סקיצה בשחור לבן בלבד.

כן כן, אולי זה נשמע מוזר אבל עיצוב לוגו בשחור לבן יבטיח לנו שלל יעדים נחשקים. מ- בחינת הלוגו על דף שחור לבן ועד- לבדיקת הרעיון של הלוגו. אם הלוגו שנעצב ללקוח שלנו עובד בשחור לבן הוא יעבוד גם בצבעים, זה מובטח. בנוסף עיצוב בצורה כזאת מאפשר לנו להשאיר דברים פשוטים ולא לברוח למקומות מסובכים שקשה לעצב איתם בעתיד שפה ויזואלית למותג של הלקוח.

כאשר אנו מעצבים לוגו במיוחד בשחור לבן הלוגו חייב להעביר מסר או להיות מעוצב עם טוויסט אשר ייתן ללקוחות לתפוס את העיצוב ולזכור את הנראות של הלוגו הזה על פני המתחרים בשוק.

עיצוב המקביל לקווי הטבע.

כלומר, להשתמש ביחס הזהב, או בכלים שהטבע נותן לנו ולהפוך את הלוגו למשהו שכל אחד יתחבר אליו בגלל שטבע האדם אוהב אותו. אולי זה נשמע קצת מוגזם, הרי בעיצוב, ובמיוחד בעיצוב לוגו ישנם חילוקי דעות. נכון, תמיד יש חילוקי דעות, אבל לכולנו יש אינסטינקטים טבעיים אשר אפשר לנצל, יחס הזהב הוא יחס שמופיע אין ספור פעמים בטבע, ואנו נוטים להימשך לעיצובים שעוצבו על פיו.

דמינו לעצמכם קו עיצובי של מיתוג אשר כולל את יחס הזהב – המון חלקים שעובדים יחד ליצירת עיצוב מרשים אשר תופס את עין הלקוח שלנו.

כמובן שיחס הזהב הוא לא האפשרות היחידה לעיצוב לוגו עם רעיון מהטבע, אפשר לקחת רעיונות השראה כמו נופים מסוימים, עוצמות מסוימות וכך להעביר בעיצוב הלוגו ובמיתוג שלנו את החוזק בחברת הלקוח.

עיצוב לוגו בהשוואה לעסקים אחרים בשוק.

עיצוב לוגו חייב להבדיל את החברה של הלקוח שלנו מעסקים אחרים בשוק. בעצם ליצור מיתוג – תהליך בידול.

כדי להגיע לתוצאה כזאת נהיה חייבים לעשות סקר שוק קטן ולבדוק מי המתחרים של הלקוח שלנו – איך הם עיצבו את העסק שלהם, איך הם משווקים אותו וכו… כך נוכל להיות בטוחים שעיצוב הלוגו שאנו מעצבים יצור תהליך מיתוג אמיתי.

בשיחת איפיון הלוגו אנו חייבים לשאול שאלות דומות לאלה:

איך המתחרים שלך עיצבו את הלוגו שלהם?

מה מבדיל את החברה שלך מחברות דומות?

כך נוכל לגשת לעיצוב הלוגו בצורה מושכלת יותר ולמתג את העסק של הלקוח שלנו.

צור קשר!

יעניינו אתכם:

UI UX מה זה תמונת כותרת

UI UX – מה זה אומר?

כולנו שמענו על עיצוב גרפי, עיצוב לוגואים, וכמובן מיתוג עסקי. וכולנו יודעים שעיצובים אלה הם

Read More »
מהו מותג? סימן שאלה

מהו מותג?

אז השרשנו כבר בשפה שלנו את המילה מותג, אבל מה זה באמת אומר? מה זה

Read More »
דילוג לתוכן