5 טיפים למיתוג עסקי נכון - Nature Studio מיתוג עסקי ושיווק

5 טיפים למיתוג עסקי נכון

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

ראשי פרקים

קביעת קו מנחה ברור

כאשר אנו בתהליך מיתוג אנו חייבים לשים כללים ברורים לפיהם נעבוד. כללים אלה צריכים להיות בקנה אחד עם הערכים או המסרים אותם אנחנו רוצים להעביר בממשק עם הלקוח. לא מדובר רק בפן עיצובי, גם בפן בין אישי עם לקוחות והתנהגות כוללת של החברה.

לדוגמה :
במידה והחלטנו שהחברה שמה קו מנחה של שימור לקוחות אנו צריכים להשריש באנשי החברה ערכי אמינות ועשייה למען הלקוחות.

כללים, עיצובים, והפעולות של החברה הם המייחדים אותה מחברות אחרות וכך יוצרים מיתוג מוצלח.

עקביות

עקביות היא כלל חשוב ביותר בנושא מיתוג. גם אם החלטנו על קו עיצובי מסוים שנראה שנוי במחלוקת, אנו צריכים להמשיך בעקביות. כאשר אנו נמשיך באופן עקבי לעצב עיצובים נוספים לחברה עם אותה שפה עיצובית אחרי עיצוב כולל של החברה עם אותה שפה עיצובית אנו נראה תוצאות מדהימות.

אופן המיתוג הוא שמירה על עקביות וכללים ברורים היוצרים משהו גדול מהמון דברים קטנים.

להעיז - דף מיתוג עסקי

לא לפחד להעיז

העיצוב בו נשתמש צריך להיות נועז ומושך את עיין המשתמש.
עיצובים נועזים מושכים את העין ויוצרים תחושה של התעניינות בקרב הלקוחות. נועזות במיתוג אינה משויכת רק לשפה העיצובית ולכללי העבודה מול הגרפיקאים העתידיים אלא גם לקווים מנחים עם העובדים, נהלים, וכדומה.

בנוסף בשביל ליצור תהליך מיתוג מוצלח השפה העיצובית צריכה להיות בעלת ייחוד משאר החברות הדומות בזירת העסקים של המותג. הרי תהליך מיתוג הוא תהליך הבדלת העסק שלנו מעסקים אחרים.

אנחנו קובעים את כללי המשחק

מטבע האדם אנו אוהבים דברים חדשים, שפה עיצובית המייחדת אותנו עם כללים ייחודים ומשכי עיין ייצור עניין ורצון לעבוד עם החברה שלנו.

עבודה מול מעצב גרפי בעל ניסיון חשובה מאד בשביל ליצור את תחושה זו.

הסתכלות רחבה

כאשר אנו מעצבים ומתכננים את אסטרטגיית המיתוג אנו נרצה להסתכל בהסתכלות רחבה – כלומר, ראייה קדימה וחשיבה על התחושות והאמירות שאנו יוצרים דרך העיצובים והמעשיים שלנו.

ראייה רחבה שימושית מאד בתהליך המיתוג, על ידי חשיבה קדימה נוכל לחסוך המון שעות עבודה ובנוסף תהליך משמעותי ומוצלח יותר.

 

למשל עבודה מול מעצב גרפי על תהליך מיתוג לא תכלול רק עיצוב לוגו אלא עיצוב שפה עיצובית המתלווה ללוגו ומאפשרת למותג שלנו בסיס טוב יותר.
אופציה ב' היא לעצב לוגו ובעתיד כל פעם שנצטרך מוצר אנו נפנה למעצב לעיצוב המוצר הספציפי, תהליך זה ארוך יותר וידרוש המון שעות עבודה נוספות. גם מצד העסק וגם מצד הגרפיקאי.

צור קשר!

יעניינו אתכם:

הגדלת ההכנסה על ידי אתר תדמיתי

הגדלת הכנסה לעסק שלנו על ידי בניית אתר תדמיתי

כיום אבן היסוד לעסק מוצלח היא נראות דיגיטלית יוצאת דופן. על ידי חשיפה אינטרנטית טובה נוכל להגיע לכמות גדולה יותר של לקוחות בזמן קצר יותר בהשוואה לשיווק פיזי. כזה שאנחנו באמת רואים ברחובות, כן כן גם שיווק כזה ישנו היום… אבל אנחנו לא נשוחח עליו היום. היום נקדיש את כל זמננו לשיווק הדיגיטלי.

Read More »
דילוג לתוכן