5 טיפים לעיצוב דף נחיתה - Nature Studio מיתוג עסקי ושיווק

5 טיפים לעיצוב דף נחיתה

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

ראשי פרקים

5 טיפים לעיצוב דף נחיתה

כאשר אנו מעצבים דף נחיתה חשוב מאד לעבוד לפי טיפים אלה, במידה ונעקוב אחריהם בהדיקות נוכל לייצר מספר לידים גדול.
חלק מהטיפים אליהם ברורים מאליו אך באופן בלתי מוסבר כמעט בכל תהליך עיצוב אנחנו שוכחים אותם וכך מפספסים הזדמניות יקרות מפז למיתוג עסקי טוב יותר לעסק שלנו.

המלצתי אליכם היא לקחת דף ועט ולרשום את הדברים, כך כאשר תגיעו לתהליך עיצוב דף הנחיתה או כאשר תיהיו מול הלקוח תיהיה לכם את האפשרות להיזכר בדברים בקלות רבה.

המווווון הנעולת לפעולה

הנעות לפעולה הם נושא שנוי במחלוקת – רבות הפעמים בהם אנו נוטים להשתמש בהנעות לפעולה במקומות שאינם מתאימים בהכרך. כך אנו יוצרים יחס שלילי כלפי הלקוחות שלנו ובאופן פטנציאלי מאבדים לקוחות. אך הפתרון מאד פשוט! אנו צריכים לשים הנעות לפעולה אך ורק במקומות אשר יועילו לדפי הנחיתה שלנו. מקומות אלה הם:
בסמוך לשירות מסוים שאנו נותנים.
לאחר פלוסים ומינוסים של המוצרים שלנו.
בכניסה לאתר או ביציאתו.
בטפסים כמו צור קשר או מידע נוסף.

כך נוכל להקל על הלקוחות שלנו מלחפש אחר מקום השארת פרטים ונקדם אותם כלפי הפעולה הרצויה.

משפט פתיחה מנצח - קופרייטינג הוא חלק בלתי נפרד משיווק

רבים המקרים בהם אנו משתמשים בקופירייטינג שפשוט לא טוב מספיק.
כיום כבעלי עסקים אנחנו צריכים ליצור תכנים דינמים באופן עצמאי, כך נוצרות סיטואציות בהן אנו צריכים לחשוב על משפטים טובים בזמנים קצרים. ולפעמים חוטים בוויתור על תוצאה מושלמת. במשפט הפתיחה(הכותרת) של דף הנחיתה אסור לנו להתפשר.

מחקרים מראים שכ60% מהאנשים קוראים את הכותרת, ורק 5% מהם ממשיכים לקרוא את שאר הפרטים בדף הנחיתה שלנו.
מכאן נוכל להסיק שבמידה ואנחנו רוצים ליצור לידים אנחנו חייבים להתחיל במשפט פתיחה איכותי אשר יניעה את הלקוחות שלנו לפעולה.

תוכן רלוונטי - דף נחיתה טוב הוא דף נחיתה רלוונטי.

כמו בכל הבט אנו צריכים להיות רלוונטים ללקוחות שלנו. במידה ואנו נציג תוכן שאינו רלוונטי ללקוחות שלנו דף הנחיתה שלנו לא יניב לנו תוצאות. הסיבה מאד ברורה, זמן הלקוחות שלנו חשוב לא פחות משלנו, כך שבמידה ולא ניהיה אפקטיבים בהעברת המסרים שלנו נפספס לידים חשובים.

טיפ זהב שלנו הוא לקרוא שוב את התוכן אותו רשמתם לאחר חצי שעה מסיום הכתיבה. כך תוכלו להיות העין המבקרת ולבחון האם התוצאה היא תוצאה אפקטיבית אשר תניעה את הלקוחות שלכם לפעולה או שהכתיבה שלכם תפגע בדף הנחיתה.

סידור אפקטיבי של התוכן

כאשר אנו מעצבים את דף הנחיתה אנו צריכים לשים דגש עיקרי לאינפוגרפיקה – תורת עיצוב של מידע. כך נוכל להקל על הלקוחות שלנו ולאפשר להם לקלוט מידע רחב בזמן קצר. הרי בעולם הדיגיטלי של היום הצופים בדפי הנחיתה נשארים למספר קצר של שניות ואנו חייבים לתפוס אותם בזמן קצר זה. הדרך הטובה ביותר להגיע לתוצאה זו היא על ידי עבודה עם מעצב גרפי מומחה לדפי נחיתה.

שאלון כניסה בדף הנחיתה

שאלון כניסה יאפשר לנו לשבור את הקרח עם הצופה שנכנס ולהגדיל את הסיכוי לליד. אתם בטח טוהים למה שאלון שכזה יקל על הלקוח הנכנס להשאיר פרטים?

התשובה פשוטה: כאשר אנו משאירים פרטים שאינם רלוונטים ליצירת קשר קל לנו יותר להתחיל לענות על השאלון, וכאשר יבקשו מיתנו להשאיר פרטים ליצירת קשר מיכון שהתחייבנו כבר לענות על השאלון אנו כנראה נשאיר את הפרטים בכדי לסיים את ההתחייבות שלנו.

צור קשר!

יעניינו אתכם:

עיצוב ומיתוג מוצרים שייק איט

מיתוג מוצרים לעסק

מיתוג מוצרים לעסק הפך להיות אחד מהכלים החשובים ביותר במיתוג עסקים כיום. הסיבה פשוטה כאשר

Read More »
דילוג לתוכן